Benecos

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   Müller

Árnyalatok: Dusty Street, Happy Hour, Lucky Sky, So What?

Kiszerelés: 2 g

(Az utolsó nyolc összetevő árnyalatfüggő.)

despoina

2015. április 19.

2015. március 2. :
Egy világos rózsaszín van meg nekem,pont ilyesmit kerestem mert világosabb pasztelosabb árnyalatokat használok. Nagyon szép szaténos fénye van, van egy pici gyógynövényes illata is. Nem használtam még igy nem tudom mennyire marad meg egész nap,de mondjuk egy világos szín ami könnyen kopik magában is. Bio,naturkozmetikum ami nagyon tetszik és 1200 ft. ár is nagyon baráti.
Majd jövők updatelni.
2015. április 19. Update
Másfél hónapja van meg, mindennap nem de jó pár alkalommal már használtam. Csak a legjobbak tudom róla leírni, mint az összes Benecos termékhez. Egész nap fenn marad, gazdagon pigmentált, kellemes viselet, szép rószaszín árnyalat egy leheletnyi fénnyel. Árban és minőségben csúcskategória!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

2015. március 2. :
Majd jövők updatelni.
2015. április 19. Update

a.muse.d

2015. február 1.

Én nem tapasztaltam, hogy büdös lenne, vagy bármi problémája lenne. Sőt, minden szempontból nagyon pozitív, tartós, nem kenődik el napközben (pedig nekem sajnos eléggé zsíros a szemhéjam, akármit csinálok...). Az egyetlen gond talán az, hogy kevés szín van a felhozatalban, de ez talán majd változik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

gilda007

2014. május 31.

A Happy Hour árnyalatot vettem meg a Müllerben. Szép, egyszerű sötétlilás árnyalat, de konkrétan büdös. Avas szaga van. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.