Bentley Organic

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 7.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Lágy, tiszta, friss illatú méregtelenítő kézmosó, grapefruit, citrom-és tengeri alga illattal.

Kiszerelés: 250 ml

Aisa

2016. július 21.

A célnak megfelel, de abszolút nincs finom grapefruit illetve citrom illata. Sőt, az a kimondott bioszaga van, amit én nem annyira kultiválok, ezért az 1 pont levonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. október 1.

Friss citrusos az illata. A grapefruit és a citrom kitűnő fertőtlenítő, a tengeri hínár pedig gondoskodik a kezek puhaságáról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 1.