Bentley Organic

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Vedd meg online: Naurel.hu, 1090 Ft

A Bentley Organic teljesen természetes szappanjában megtalálod az illatos fahéjat és szegfűszeget, valamint az édesnarancs zamatát, melyek megfűszerezik a mindennapos testápolást.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 1090 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

rosetta5

2015. december 15.

Kellemes narancsos-fűszeres az aromája. Nyáron kezdtem el használni és mindig olyan érzés fogott el a fürdőben, mintha karácsony közeledne. Elég vicces volt. Most végre itt az igazi szezonja. Szereti a bőröm, nem szárít. Nagyon megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.