Benton

Ár:   5530 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2019. január 20.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• 80%-ban tiszta, szűrt aloe gélből áll.
  • Magas koncentrációban tartalmaz poliszacharidokat.
  • Az aloe aloin tartalmának köszönhetően védi a bőrt az UV károsodástól, és igazi szupersztár hatóanyagokban, hiszen A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, E vitamint, kolint és folsavat is tartalmaz, íly módon hatékonyan védi a bőrt a szabad gyököktől, környezeti ártalmaktól (szmog), és a korai öregedéstől.
  • Enzimjei a bőr mélyebb rétegeibe is bejutnak, stimulálja a fibroblaszt sejteket, melyek a kollagéntermelésért felenek, és mélytisztító hatása is van.
  • 10%-a propolisz kivonat erősíti és védi a bőrt a károsodásoktól.
  • A propolisz továbbá segíti a bőr relaxációját, stresszmentesítését, sejtmegújító és antioxidáns hatású, ránctalanító.
  • Erőteljes baktérium- és vírusölő hatású, enyhíti a viszketést és az irritációt, regenerálja a bőrt.
  • A bőr mélyebb rétegeit is táplálja, hidratálja, simává és rugalmassá varázsolja a bőrt.
  • Aminosav és enzim tartalmának köszönhetően gyógyítja az aknés, ekcémás bőrt, és egyéb bőrproblémáka is.

Pattanásos, aknés bőrön napok alatt látványos enyhülést hoz, a gyulladás és a pirosság csökken, a fájdalom mérséklődik. Napégésre, vagy egyéb irritációra is rendkívüli segítség. Szükség esetén használd naponta több alkalommal is, kis mennyiségben.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, benzophenon, szteroid, mesterséges szín-, és illatanyag mentes.

ssyakaky

2019. szeptember 26.

nekem arcra nem nagyon vált be, nem hidratál, kicsit mintha viszketne is tőle a bőröm és furcsa filmréteget hagy maga után. kisebb sérülésekre, szúnyogcsípésekre is kenegettem, ezeket lenyugtatta ideig-óráig. napégésre viszont jó volt, ezeket hűsítette, megelőzte a hámlást. szóval összességében vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, ha egyszer valaha elfogy, biztos nem veszem újra, addig pedig kitalálom, hogy hogyan is használjam el. pedig szerettem volna szeretni, szépek az összetevők és a márka is az egyik szívem csücske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

wildrose

2019. szeptember 15.

Illatmentes, könnyű gél, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, csodásan hűsít és szépen nyugtat. Nekem szérumként használva rozaceára, különösen nyáron, nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 15.

bibogi23

2019. június 24.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, és lehet hogy pont ezért csalódtam!? Nappali arcápolónak vettem mert mindenhol azt olvastam hogy egy csodaszer, mennyire könnyű, gél állagú! Hát nem tudom hogy én csináltam e vmit rosszul de az én bőröm nem igazán kedveli! Benton aloe bha tonik után használtam és nem igazán akarja beszívni a bőröm, pedig keveset kentem fel, vártam amíg a tonik is beszívódik de vmiért nem akarja az igazságot! Eltelik egy óra mire úgy érzem hogy nem ragad a bőröm! Próbálkozom még vele, meg tetszik h több funkciós napégésre, csípésekre még bevállhat! De könnyű arcápolónak lecserélem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Romanadvoratrelundar

2019. június 12.

Kombinált/zsíros arcbőrre használom, és nálam nyáron gyakorlatilag tökéletesen kiváltja az arcrémet (télen azért kell rá esszincia is). Toner után szoktam felvinni kb. egy borsónyi mennyiséget belőle reggel is és este is. Gyorsan és tökéletesen beszívódik, szépen nyugtatja a bőrt és sminkelni is pillanatokon belül lehet rá. Extraként mostanában rákaptam arra, hogy hűtőben tároljam, így remekül frissít ebben a melegben. Régebben még elpancsoltam borotválkozás után és napégésre is, és bár azokra is nagyon jó volt, kicsit drága ahhoz, hogy mindenemet kenegessem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

abicicaaa

2019. június 12.

Bar nincs benne alkohol, kicsit mégis mintha alkoholos illata lenne. Nagyon konnyu zsele, kombinalt boromet nem nagyon hidratalja. Szamomra nagyon kis semmilyen.
Csak egy 5 milis mintat hasznaltam el, nem tudtam megallapitani, hogy vajon o volt-e a hibas a kis pattanasokert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

gabiba

2019. február 18.

Nagyon imádom ezt a soothing gélt. Már a többedik kiszerelsét fogyasztom és szerintem ennek köszönhető, hogy nincsenek gyulladt pattanásaim. Nagyon erős nyugtató hatású, gyorsan felszívódó vizes-géles kence ami ad egy plusz hidratálást is. Akinek teljesen rendben van a bőre is érdemes beszerezni a napsütéses-nyaralós időszakokra. Az egyetlen negatívum, hogy tényleg hamar fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

wokky

2019. február 8.

Könnyű, hidratáló, bőrnyugtató gél. Az irodában nagyon száraz a levegő, ezért naponta többször újrakenem, azonnal beszívódik, felfrissít, lehúzza a pirosságot, nagyon szeretem. Este használok még utána olajat, vagy egy testesebb krémet, de normál vagy zsíros bőrre lehet önmagában is elegendő mint hidratáló lépés. Egyetlen hibája, hogy a 100 ml is túl hamar elfogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

Kimwifey88

2019. január 6.

Égett bőrre használtam el nyaralás alatt két 5 ml-es mintát, nagyon hamar segített a leérett bőrömet regenerálni. Az állaga is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Annamy

2018. december 16.

Könnyű átlátszó gél, jól eloszlatható a bőrön, hamar és jól felszívódik. Jól hidratál és leviszi a gyulladásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 16.

Lanett

2018. október 18.

Pumpás üvegbe öntöttem át és arckrém előtt használok belőle 2-3 pumpálásnyit. Nagyon tetszik az eredmény, szépen feltölti a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.