Benton

Ár:   $17   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. december 21.

Ár:   $17
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Parfümmentes arctisztító folyadék, mely egy lépésben teljesíti a sminklemosást és az arctisztítás azt követő lépését. Magas (70%) teafa-tartalmával segít megtisztítani a pórusokat a szennyeződésektől, valamint antibakteriális hatása révén szabályozza a faggyútermelést és visszaszorítja a pattanásokat.

A termék pH-értéke: ~6

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

umpalumpa

2020. december 6.

Kicsiben vettem itt a zsibin, mert a zsíros t-vonalam most télire se nagyon hagyta abba az olajtermelést, gondoltam ezzel tisztítom, ha netán smink kerülne rá. Arra is szántam, hogy smink nélkül is áttörlöm majd vele a kifényesedő homlokomat nap közben, de erre valahogy nem vált be. Érdekes, hogy a festéket csodásan leszedi, de ha a csupasz fényes bőr törlöm át, akkor nem birkózik meg azzal az olajos réteggel. Használtam ABH Dipbrow pomade leszedésére is, azt meg tudjuk milyen ragaszkodó, és hamarabb leszedte, mint a Bioderma híres micivize, pedig azt nálam csak az arctiszító olajok überelik. Szememre nem mertem használni.
Szóval ez a kicsi elég volt, lemosóként maradok a Biodermánál, amit nap közbeni tisztításra is bevethetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 6.

MartiWindisch

2020. szeptember 11.

Én is mintával kezdtem, de annyira bevált, hogy megrendeltem teljes kiszerelésben is. Imádom. Valóban hidratál, és nagyon frissítő érzés a használata. Ahogy a lenti értékelésben is szerepel, tényleg minimális a teafa illat, ilyen mértékben én kimondottan szeretem.
Nem használom napi szinten, csak amikor érzem, hogy a bőröm egy kis nyugtatást, fertőtlenítést igényel, akkor törlöm át vele az arcom, illetve az alkalomadtán megjelenő pattanásokat szoktam 10-15 percig a termékkel átitatott vattapamaccsal borogatni. A borogatás végére a gyulladást szépen lehúzza, a pattanás másnapra gyakorlatilag el is tűnik. Amióta rendberaktam a bőröm védekezőképességét, azóta akném egyáltalán nincs, ezért azt nem tudom még értékelni, hogy aknéra milyen hatása van az arctisztítónak, de ha megjelenik egy, majd jövök updatelni. Addig ez 5 csillag.

Egyetlen dolgot nem szeretek benne, hogy elég pici a kiszerelés. Én arcisztító vizeknél és tonikoknál a 300+ ml-et részesítem előnyben, a kisebb kiszereléseket amikor felbontom, már rendelem is az utánpótlást, hogy Dél-Koreából ideérjen mire a bontott elfogy (főleg manapság ugye....). Ez olyan macera.

Akne-update: jelentem sajnos jött egy akne, ráadásul a szemem alatt, így nem csak az akne volt pufi, de a szemem alatt a bőr is jól feldagadt. Kész szerencse volt a home office, mert úgy néztem ki mint akinek bepancsoltak egyet :) Na, de hogy a terméket istenítsem tovább: jól beborogattam ezzel a csodával úgy egy fél órára, másnap sokkal kisebb volt a duzzanat is és az akne is. Aznap is kapott egy alapos borogatást és harmadnapra 100%-ig lelappadt, smink nélkül sem lehetett észrevenni semmit. Kézzel még picit éreztem a bőröm alatt a kis dögöt, de látni talán csak nagyítóval lehetett már. +1 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

i.napcsi

2019. február 11.

Kaptam belőle két mintát,az egyik ami miatt fontosnak tartom leírni aki szemez vele,hogy minimális teafa illata van,ahoz képest hogy sok benne a teafa ,és semmilyen szárító hatása nincs tényleg ahogy írják,kifejezetten kellemes és hidratált érzést nyújt !Én igaz nem a célcsoport vagyok de szivesen használnám alkalom adtán mert meglepően szimpatikus és külföldről sok jót hallottam róla szintén!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.