Benton

Ár:   $17   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. december 21.

Ár:   $17
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Parfümmentes arctisztító folyadék, mely egy lépésben teljesíti a sminklemosást és az arctisztítás azt követő lépését. Magas (70%) teafa-tartalmával segít megtisztítani a pórusokat a szennyeződésektől, valamint antibakteriális hatása révén szabályozza a faggyútermelést és visszaszorítja a pattanásokat.

A termék pH-értéke: ~6

i.napcsi

2019. február 11.

Kaptam belőle két mintát,az egyik ami miatt fontosnak tartom leírni aki szemez vele,hogy minimális teafa illata van,ahoz képest hogy sok benne a teafa ,és semmilyen szárító hatása nincs tényleg ahogy írják,kifejezetten kellemes és hidratált érzést nyújt !Én igaz nem a célcsoport vagyok de szivesen használnám alkalom adtán mert meglepően szimpatikus és külföldről sok jót hallottam róla szintén!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 11.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.