Benu

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Benu patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   Benu patikák
Kategória:   Lábápolók

Értékes teafaolajat tartalmazó lábápoló krém, mely gyengéden hidratálja az érzékeny bőrt és megóv a kiszáradástól.

CzFru

2017. június 26.

A lábápoló krémek királya! ne keressen senki se tovább :)
Jó az ára, kevés is elég belőle és hamar beszívódik, ellenben nagyon jól hidratál és puhít. Problémás a lábam, hamar keletkeznek rajta bőrkeményedések, de ez megállította a folyamatot, pedig egy hónapja a sarokreszelésre sem volt időm, mégse tűnik fel, hiszen rendkívül felpuhította a megvastagodott bőrt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

A lábápoló krémek királya! ne keressen senki se tovább :)