Benu

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Benu patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 8.

Lelőhely:   Benu patikák
Kategória:   Kézkrémek

Ápoló kézkrém olivaolajjal, mely gyengéden hidratálja az igénybevett kezeket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

CzFru

2017. augusztus 8.

Nagyon jó kézkrém. Nagyon meggyőzött, az illata pedig nagyon finom. Én a beszívódását közepesnek mondanám, sőt napközben is bekenem vele, ha úgy érzem és utána hamar tudok tapicskolni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.