Benu

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Benu patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Benu patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

100% tiszta pamut, oxigénnel fehérített.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bendi13

2017. augusztus 13.

Nagyon jó a minősége, valóban nem foszlik. Érdemes kipróbálni, majd újra venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

kneva

2017. június 23.

Barátnőm dolgozik BENU patikában, ő szoktatott rá a saját márkás termékeikre.
Ez a korongvatta ugyanolyan kategória mint a Müller Duchesse vagy a Marionnaud vattagorongja. Puha, nem karcolja az arcot, nem foszlik, nem esik szét. Nem a legolcsóbb, de minőségben jó. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Barátnőm dolgozik BENU patikában, ő szoktatott rá a saját márkás termékeikre.