Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az afrikai sheafa dióterméséből készült, értékes tápanyagokban gazdag vaj rendkívül hatékony bőrregeneráló hatású, világszerte kedvelt kozmetikum. Mélyhidratáló, ideális a hideg téli napokon, nyári napozás után. Bőrtápláló. Különböző bőrbetegségek, pikkelysömör, ekcéma tüneteire is világszerte szívesen alkalmazzák, mert általában jelentős enyhülést okoz tüneti szinten.

A shea vajat már hosszú évszázadok óta használják az afrikai kontinensen, története és kultúrája Nyugat-Afrika erdős szavannáiról ered. A shea vaj szinte az összes afrikai történelmi  dokumentumban szerepel, beleértve Kleopátra egyiptomi írásait is, melyek említik, hogy a lakóikat agyag edényekben tárolt sheavajjal látták el kozmetikai felhasználásra. A királyok halotti szarkofágjai kezdetben faragott sheafából készültek.

A shea vaj a sheafa diószerű terméséből hideg sajtolással nyert 100 % tiszta  növényi vaj, egy természetes hidratáló és bőrpuhító anyag. Közismert kompetens sejtregenerátor hatása, mivel hosszútávon képes biztosítani a bőrszövetek ellátását esszenciális tápanyagaival, ami fiatalabb kinézetű bőrtexturát eredményez, valamint csökkenti a striák, hegek és egyéb bőrfoltok nyomát.

Ydeman

2016. március 18.

Terhesség alatti bőrápoláshoz vettem. Nagyon szeretem, kiadós, és jó minőségű!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Terhesség alatti bőrápoláshoz vettem. Nagyon szeretem, kiadós, és jó minőségű!

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)