Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az argan fa a föld egyik legidősebb fafajtája. A világon egyedül Marokkó délnyugati részén él, ellentmondva a sivatag törvényeinek. Sokszor 'kecskeillatúnak' csúfolt olaja Marokkó folyékony aranyának számít, mivel a betegségek megelőzésére és kezelésére is szolgál ősidők óta, valóságos életelixírként.

Allergiás reakciókról nincsen tudomásunk, érzékeny bőrűek is bátran kipróbálhatják. Az olaj különleges összetételű zsírsavszerkezete révén számos bőrtünetet enyhíthet (ekcéma, vagy az extrém kiszáradt bőr). Jelentős tokoferol (E-vitamin) tartalmával erősíti a bőr sejtregenerációs képességét. A titok az értékes növényi olaj összetételében rejlik. Vitamintartalmával feltölti a szöveteket, így azok könnyebben végzik sejtanyagcseréjüket. A bőrünk homogén tapintásúvá és bársonyossá válik. Az argánolaj regenerálja a bőrt, szépít és kiegyensúlyoz.