Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bázikus Ph-jú masszázsolaj a barack egyedien friss, mégis bódító illatával. Bőrtápláló zsírsavakban kiemelkedően gazdag olajkeverékünk regenerálja, hidratálja, felfrissíti a bőrt. Gazdag A-vitaminban, selymessé és ruganyossá teszi a kiszáradásra hajlamos, érzékeny bőrt.

Kencemániás

2015. január 21.

Alakformáló kezelés részeként vettem ezt az olajat a Kávé és a Zöld teával együtt. A 3 közül ez valamiért nálam allergiát váltott ki, de azóta sem tudom melyik összetevője volt a ludas. Az illata nagyon jó, igazi friss barack, de így én nem használhattam el, anyukám viszont nagyon örült neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 21.

encimokus

2014. június 8.

Általában sokan tartanak az olajoktól, hogy zsírosít, nem szívódik fel. Ezt én cáfolnám. Normál bőröm van, fürdés után, száraz bőrre vékony rétegben szoktam felvinni, nagyon hamar felszívódik.Mintaként kaptam a rendelésemhez ezt a fajtát. Az ára elsőre húzós, de nagyon sok ideig elég. Isteni barackos illata van, igazi aromaterápia ez is, mint bármelyik másik BB olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil