Berber Beauty

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyesíti magában az egzotikus gránátalmából hideg préseléssel kinyert magolaj kivételes regeneráló képességét a makadámdió olaj, szezámolaj és a napraforgóolaj nemes tulajdonságaival, a teljes antioxidáns hatás jegyében. Napról napra a bőr simább, feszesebb, üdébben ragyog.

xxs

2018. július 29.

Klassz, kissé szörpillatú olaj. Nekem nagyon lassan fogy, nedvesített arcba szoktam masszírozni 4-5 cseppet, amíg be nem szívódik. A hajamnak is tetszett, de arra rengeteg kell, kb egy kávéskanálnyi, ezért hajra nekem nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

gangix

2018. július 20.

Intenzív gyümölcsillatú, nagyon jó feszesítő hatású olaj arcra, testre. Hamar beszívódik.
Egy a baj: kis kiszerelés, és nagyon hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Egy a baj: kis kiszerelés, és nagyon hamar elfogy.

Emolliensek: Prunus Dulcis, Macadamia Ternifolia, Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.