Best of Beauty 2019

Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2013. június 14.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Holt-tengerből kinyert, ásványi anyagokban, nyomelemekben gazdag iszap felfrissíti a vérkeringést, serkenti az anyagcserét, ellazítja az idegrendszert, ásványi összetevői elősegítik a méregtelenítést.

mandarinaduck

2015. szeptember 21.

A csomagolás változott, és van még benne kakukkfű illóolaj. De gondolom ugyanezt a terméket vettem meg. Soha többet! Négyszer használtam gond nélkül. Ötödjére viszont hihetetlen ronda, vörös, állatira viszkető lett a bőröm tőle. Igaz, hogy érzékeny vagyok, de más Holt-tengeri iszapra nem volt ilyen reakcióm, sőt a helyszínen is volt alkalmam kipróbálni. Ez alkalommal csak a homlokomra kentem, és gyönyörűen látszott 3-4 óra múlva a vonala a felkenésnek. Annyira ronda volt, az ismerősöm megállított az utcán, mi történt velem. Kb. 1 hétig tartott, amíg mindenféle gyógyszertári kenőccsel elmúlt. Szerintem van benne még valami, ami nincs feltüntetve a csomagoláson. Kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate