Berber Beauty

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   5 kg   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kiszerelés:   5 kg
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Bázikus Testápolás alapja a rendszeres, lúgos-bázikus sófürdő használata, amely a bőr pórusain át természetes ozmotikus lúgos közegével megindítja az intenzív tisztulás, méregtelenítés mechanizmusait a szervezet verejték- és faggyúmirigyei működésének serkentésével.

Már pár alkalom után érezhetően fittebbek, életerősebbek leszünk. Az ajánlott fürdési idő minimum 30-50 perc, a vizet folyamatosan tartsuk kellemes melegen, hiszen a cél, hogy minél hosszabb ideig tudjon a test ebben a bázikus közegben tartózkodni és tisztulni. Tapasztalható (főleg férfiaknál) a tiszta fürdővíz valósággal elszürkül a testből a pórusokon át kihúzott mérgektől!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

finomno

2017. október 22.

Évek óta használom hetente több alkalommal az esti fürdéshez, nagyon szeretem. Alapvetően száraz a bőröm, de a sós fürdő után nincs szükségem mindennapos testápoló kenegetésre. Hajmosás esetén is alkalmazom- én belefekszem a kád vízbe :)-, puha lesz tőle a száraz, göndör hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

Seawater

2016. április 28.

Nagyon kellemes és hasznos a sófürdő, érdemes rendszeresen rászánni az időt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

Nagyon kellemes és hasznos a sófürdő, érdemes rendszeresen rászánni az időt.

Prnr

2016. február 25.

Kellemes volt vele a fürdés, felfázás során is kipróbáltam, és mintha enyhített volna a panaszokon, bár lehet, hogy csak a forró fürdő önmagában volt az oka. Mindenesetre elégedett voltam vele. A marketinget ennél a márkánál viszont túlzásnak érzem, amilyen csodahatásokat felsorolnak, amelyek nem is feltétlenül valósulnak meg. De ha az ember nem túl nagy elvárásokkal használja őket, nem rossz termékek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

hajasbaba

2015. február 20.

Mostanában szívesen veszek hosszabb fürdőket. Ilyenkor egy adag fürdősót teszek a kádba. Úgy érzem magam tőle, mintha kiszívná belőlem a feszültséget. Ha rendszeresen használom, pont olyan problémamentes a bőröm, mint a tengerparti nyaralások után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

eisenhauer_virginia

2015. február 14.

Nagyon hasznos dolog ez a só. A lányomnak a lábujján egy nagyon csúnya, makacs szemölcs jött ki. Semmivel nem tudtuk eltávolítani. Három héten keresztül minden nap 1 órát áztattam őt egy kád tengeri sós vízben, és láss csodát, a kis parazita feladta. Elkezdett lilulni, majd szabályszerűen kifordult a helyéről. A gyógyulás folyamata a gyermekem számára csupán egy kis pancsizás volt, de az eredmény felbecsülhetetlen. Sokan nincsenek tisztában a tengeri só áldásos hatásában. Mi igen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Kencemániás

2015. január 25.

Az első berber termék volt, amit kipróbáltam.
Én leginkább lábfürdőnek használom, egy strapás nap után, amikor bedagad a lábam, szinte azonnal hat.
Édesanyám nagyon vizesedik a szíve miatt, ő ha ezt használja, 3-4 kilót ledob egy hét alatt. Nagyon jó salaktalanító!!!!!
Fogyókúrázóknak, náthásoknak is ajánlom, ezekkel is tesztelve 5*-os termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 25.

Az első berber termék volt, amit kipróbáltam.
Fogyókúrázóknak, náthásoknak is ajánlom, ezekkel is tesztelve 5*-os termék!