Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Testápolás

Használata során a selymes mandulaolajba kevert vaníliás cukorkristály darabkák hatásosan megszabadítják bőrét az elhalt hámsejtektől. A megtisztult bőrfelület ugyanakkor a zuhany alatt hozzájut a szükséges víztartalomhoz, ami a készítmény gazdag mandulaolaj tartalmával keveredve bőrét semmihez nem hasonlíthatóan puhán hidratálja. A használat során a nedves bőrt addig dörzsölje a vaníliás-cukorkristályokkal, amíg azok teljesen elolvadnak, ezután még sokáig érezhetően buja vanilia illatú marad a bőre, egészen hosszan körüllengi még e készítmény használóját ez a finom édesen selytelmes vaníliás illatfelhő.

DrAgika

2019. május 20.

Isteni finom illata van és a hatása is nagyon tetszik. Szépen radíroz és a bőrömet is jól hidratálja. Az egész testemre használom, semmiféle irritáció nincs tőle, pedig nagyon érzékeny bőröm van. Minőségi termék, mint ahogy ezen márka többi terméke is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

sqleila

2015. október 12.

Én ezt imádom. Kevés kell belőle, isteni az illata, és az olajokat issza be a bőröm. Testápolásra semmi szükség utána. Egy idő után valóban összeáll, ilyenkor fogok egy spatulát, vagy egyszerűen ujjal összekeverem. Ja, és ráadásul finom is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

Kencemániás

2015. március 6.

Ez a termék a férjem kedvence, vagyis szereti, ha használom :) Igazi vanilia illatot hagy a bőrön, nagyon jó arányban van benne az olaj és a cukorszemcsék, Pihe-puha és nagyon egyenletes lesz utána a bőr.. Én arcra is használom, nemcsak testre.
Egy baj van vele, hogy nagyon gyorsan fogy, vagy én nem tudom jól használni. Max 2 hónapig elég nálam egy tégely.

Végigpróbáltam már a Berber összes radírját, szerintem ez a legerőteljesebb hatású, a Durva radírja nincs ilyen erős, mint ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 6.

nickie23

2015. január 6.

Én kb. fél éve kezdtem felfedezni a Berber beauty termékeit. Elsők közt volt ez a testradír. Először furi volt, hogy cukros, de aztán kedvenccé vált. A legjobb illatú radír amit eddig használtam. Abszolút érezhetően radíroz, ápol, szépít, csodás illattal. De pl a rózsás pakolás nem igazán vált be, de úgy tudom nem is lesz már a kínálatban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

eisenhauer_virginia

2014. december 27.

Nem értem az előttem szólókat. Ez a termék is fantasztikus, mint mindegyik berber beauty termék. A termékforgalmazó profi hozzáállásáról már nem is beszélve. Valóban durvább szemcsék vannak benne. de ha valaki igazán le akarja radírozni a bőrét, simogatva nem lehet. Én használom a terméket arcra és testre egyaránt. Soha ilyen puha, bársonyos, feszes nem volt a bőröm. Ez a bőrradír nem egy megszokott, hagyományos darab. Ahogy dörzsöli vele magát az ember, lassan elolvadnak a cukordarabkák, és vele a finom ápoló olajok kioldódnak, melyet a bőr azonnal beszippant. Nincs szükség utána testápolóra, vagy bármi kenceficére. Ez maga a megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

zsooofi

2014. július 1.

Hatását tekintve nagyon jól teljesít, kiváló bőrradír a testre használva, arcra viszont túl erős. Nekem fél év után beszáradt, mert a tégely egy nagyon ócska tetővel van megáldva, amit egyszerűen lehetetlen a célnak megfelelően tekergetni. Hihetetlen, hogy ilyen drága terméknek ilyen silány minőségű tégelyt adnak! Mivel beszáradt a fele cukros-olajos radírom, így csak kiegészítő olaj hozzáadásával tudom használni, de ehhez fel kell kapargatnom a leragadt cukrot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

encimokus

2014. február 1.

Meglehetősen túlárazottak a Berber Beauty termékek. Kevés, akár itthon is beszerezhető alapanyagokból állnak, ehhez képest irreálisan drága ez a termék is. Ezért az árért nagy mennyiséget kapunk, isteni vaníliás-cukros illatú arcradír. Pár perc alatt elolvadnak a cukorszemcsék, olajos réteget hagyva az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.