Berrisom

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2016. december 19.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A dél-koreai Berrisom cushion pirosítója innovatív kiszerelésben

Könnyű emulzió típusú formula, mely 15 féle növény és virág kivonatát tartalmazza. A tubust gyengéden megnyomva az applikátorral oszlassuk el, majd korrigáljuk el kézzel a széleket a természetes hatásért.

vfejes

2016. december 19.

Na, jó, ha már feltettem, akkor megírnám az első véleményt is róla. ;-) Némi kétellyel indultam felé, mert akkor még nem ismertem behatóbban ezt az ajaktintákról méltán híres markát. Nem kellett volna. Gyönyörű, természetes a végeredmény, és szinte észre sem veszem, ha felteszem, annyira könnyű. Tartós, simán bírja a napot, az egyedüli kritika csak azt illeti, hogy mindössze 2 szín a választék. A rózsaszín igazi szép természetes, a télen fehér bőrömön 2 perc alatt gyönyörű üde hatást ad és nagyon sokáig elég mindennapos használat mellett. Ehhez a pirosítóhoz nem kell full smink, hogy ne tűnj bohócnak sem. A barack árnyalat viszont talán sötétebb vagy barnás tónuson mutathat jobban, nyáron jobban tudtam használni, de tulajdonképp alig, mert fehér vagyok és nem annyira a színem. Egyszerű a használat és táskabarát! Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.