Bershka

Ár:   2595 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bershka üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: seppunkata, Módosítva: 2017. október 31.

Lelőhely:   Bershka üzletek
Kategória:   Sminkek szájra

"Az új kedvenc matt rúzsod: tartós és habszerű textura, mely bársonyossá teszi ajkaidat."

• Intenzív színek
  • Matt hatás
  • Teljes fedés
  • Tartós

Parabénmentes. Nem tesztelték állatokon.

11 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szlilly

2018. július 11.

Leárazva rendeltem meg meg két árnyalatot, a pirosat és fukszia színűt. Kicsit csalódásnak érzem. Nagy hype volt körülötte, hogy mennyire tartós és szép az árához képest. Én nem érzem annyira tartósnak, nálam evést-ivást nem bírnak ki. A piros gyönyörű árnyalat, nagyon szépen mutat, tökéletes, nem foltos és vibrálóan pigmentált. A fukszia szintén gyönyörűen pigmentált, de kicsit hordhatatlannak érzem, ha nincs "mű kifehérített fogad" hozzá. Szép fehér fogaim vannak, de ha ezt a színt használom, akkor nagyon csúnyának érzem. Ez a szín a tipikus barbie-szín, ami nagyon műnek hat. Mintha cukorka lenne a számon. Rá kellett jönnöm, hogy ez az árnyalat csak a túlszolizott, mű csajoknak áll jól. Nem vagyok konzervatív, sok extravagáns rúzsom van, de ezt én sem merem felvenni az utcára. A piros viszonylag jó, de tartósnak nem mondanám, illetve én nagyon úgy érzem, hogy szárít. Az illata nagyon tömény mű vaniliás, ami engem kimondottan zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

p.patri92

2018. április 28.

Ez egy csoda! Nagyon jó áron , egy nagyon minőségi terméket kapunk. Simán tudja azt hozni, amit egy dràgább márka matt rúzsa. Nagy a színválaszték, és hihetetlenül jól bírja az evést, ivást! Csak ajánlom, ne féljetek kipróbálni egy ruhamárka matt rúzsát, nem bánjÁtok meg ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

seppunkata

2017. október 19.

Nekem a 09-es Playful Coral van meg, mikor nézegettem őket a boltban, ezt rögtön kiszúrtam, de nem mertem megvenni, mert nem tudtam, mennyire bízhatok meg egy ruhákat áruló bolt kozmetikáiban, meg kicsit drágállottam is. Másnap visszamentem, mert egyszerűen csak ez járt a fejemben, hogy mennyire tetszett az élénk üde színe. Végülis nagyon jó döntést hoztam, azt kell mondjam. Nagyon bársonyos a textúrája, teljesen megszárad, nem fog össze semmit, iszonyat pigmentált, és nem szárít. Én gradiens stílusban szoktam felvinni, egy picit kenek az ajkaim belső részére és ujjal eldolgozom kifelé. Így sokkal lágyabb hatást érek el, mintha szög egyenes vonalat húznék, én legalábbis így jobb szeretem, fiatalosabb megjelenést ad az arcomnak.
Evés közben persze lejön, szóval egy nap olyan 2-3szor újra szoktam kenni. Amit még észrevettem, hogy előtte jó, ha le van szépen radírozva az ajak és hidratálva is van, mert különben csúnyán beleül a száraz részekbe, illetve ha a szám teljes egészére felkenem, akkor foltos. De ha ujjal beletapizom, nincs ilyen probléma.
Egyszóval szuper jól érzem magam, mikor rajtam van, nem sok rúzsról tudom elmondani, hogy szó szerint magabiztosságot ad. Tőlem 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.