BES

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hangap, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló hajolaj makadámia- és argánolajjal

Trixi

Korcsoport: >54
2018. május 23.

Fodrászomtól vásároltam erősen szőkített, igénybevett, kiszáradt, vékonyszálú göndör hajamra. Isteni az illata, ez az első észrevételem. Puha és fényes lett tőle a hajam, és rendezettebb is, nem annyira oroszlánsörény-szerű. Nekem elég sokat, kb. 6 pumpálásnyit kell alkalmaznom, hogy az összes hajamon, csak a haj alsó részén el tudjam oszlatni, így annyira azért nem lesz kiadós. Eddig nem kedveltem az olajos hajápolókat, elnehezítették a hajam, de ennél nem tapasztalok ilyesmit, bár rengeteg a szilikon benne, de legalább lezárja, védi a hajszálakat. Jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 23.

fruzsinakorpa

2016. december 4.

Még 3 éve volt, hogy csúnyán töredezett a hajam, akkor javasolta a fodrászom, hogy próbáljam ki. Kitartó használat mellett elmúlt a töredezés, azóta sincs ilyen problémám. Most már csak hajvasaláshoz használom, nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Eszterke93

2016. május 16.

Még tesztelés alatt áll, 2 hete szereztem be. Vastagszálú, dús hajam van és eléggé igénybe van véve és szeretnék minél több professzionális terméket kipróbálni, hogy rendbe tegye a hajam. Eddigi tapasztalatom: selymes, fényes a hajam és nem szöszös a vége annyira mint korábban. :) Az ára ugyan kicsit drága volt, de kiadós és ez kárpótol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol