Betty Barclay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2019. február 26.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Fejjegyek: mandarin, rózsaszín bors, körte

Szívjegyek: gyöngyvirág, rózsa, jázmin

Alapjegyek: cédrusfa, kasmírfa, pézsma

pirospipacsocska

2019. augusztus 28.

DM-ben teszteltem.Kifújáskor erős szappanos-virágos illat,elég karakteres.Később átalakul,de rajtam nem édes,inkább picit fűszeressé változik.Tartóssága is jó.De sajnos nem az én illat világom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Andy88

2019. június 13.

Sajnos nem az én illatom. Nagyon intenzíven érződnek benne a virágos jegyek, rajtam a gyümölcsök kevésbé jöttek elő. A körtére vártam főként, de semmi...
A parfüm rajtam egyáltalan nem tartós, de hogy őszinte legyek, annyira nem is sajnálom.
Nalam max 2*- ot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Nalam max 2*- ot érdemel.

Carrie

2019. május 23.

Ha az illatot kell pontozni, akkor erős 4-es.
EDT verzió van meg nekem. Finom, szolid, nőies illat. Csomagolása is tündéri, a kiszerelése is kedvez a kísérletező kedvűeknek...de ha a tartósságot is nézzük, márpedig egy parfümre ha már kiadok több ezret, akkor szeretném érezni akàr haloványan egy-két órán keresztül legalább. De ez a kis aranyos fél óra múlva úgy tovaszáll hogy csak na, mintha az égvilàgon semmit se fújtam volna magamra. Ha az orromat a csuklómra szorítom, akkor se. Elfújkálom egy pár hét alatt tuti, újravenni a gyatra tartósság miatt nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Ha az illatot kell pontozni, akkor erős 4-es.

nyuszo

2019. március 29.

Nagyon szép kis üvege van azzal a madártollal és egy szem gyönggyel....
Ezért is vettem le a polcról.
Az illata erősen (!!!) pézsmás, nem túl tartós.
Olyan kis 'alternatív napközis tanárnénis'.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Nagyon szép kis üvege van azzal a madártollal és egy szem gyönggyel....
Ezért is vettem le a polcról.
Az illata erősen (!!!) pézsmás, nem túl tartós.
Olyan kis 'alternatív napközis tanárnénis'.....

austenland

2019. március 14.

Csinos üvegcse, kellemes illattal, ami viszont egy-két óra után már alig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

krémparádé

2019. március 2.

Ebből létezik edp és edt, de kinézetre tök egyformák, ha a fragrantica nem tölti fel mind a kettőt, valószínűleg észre sem veszem, hogy kétféle létezik. Namost a polcokon a Rmann és déem drogériákban csak edt teszter van kitéve, annak pedig szupi friss citrusos-teás nyárillata van egy csepp mézzel felturbózva, szóval nekem nagyon bejön, éppen ilyesmit keresnék nyárra, mert igazán üdítő, de valahogy mégsem unalmas. Viszont a tartóssága sajnos nem a legjobb. És itt merül fel a kérdés, hogy ebben az esetben az edp vajon az edt intenzívebb változata, vagy illatában is eltér tőle valamelyest? Ha valaki tudja a választ, légyszi írja majd meg. 😊 Az üvege cuki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

googles

2019. február 22.

Helyes üvegcse, de az illat számomra kifejezetten zavaró, nem elviselhető. Talán a kasmírfa, de lehet, hogy más miatt. Nem jó sajnos, pedig teljes jóindulattal és bizakodva közelítettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.