Betty Barclay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, Módosítva: 2019. február 26.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Fejjegyek: mandarin, rózsaszín bors, körte

Szívjegyek: gyöngyvirág, rózsa, jázmin

Alapjegyek: cédrusfa, kasmírfa, pézsma

Yvaine

2020. október 22.

Nekem az edt van meg, Dm-ben találtam rá (de szerintem nincs mindegyikben). Viszont edp-t nem is láttam egyáltalán. Ami szomorú, mert nekem nagyon bejön ez az illat. Habár a nyárnak vége, beköszöntött az ősz, mégis pont egy ilyen friss, üde, mégis nőies illatra vágytam, főleg hétköznapokra. Ez erre tökéletes illat. Virágos is, de nem olyan kis "gagyi". Pár órája fújtam magamra, még érzem, de nem hinném, hogy kibírja az egész napot. De edt-től nem is vártam olyan sokat. Ha látnék edp-t, biztosan megvenném. Mellékesen megjegyzem én is, hogy nagyon szép külsőleg is. Összegezve, én csak a tartóssága miatt vonok le egy csillagot, de egyébként szerintem a legjobb Betty Barclay illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Barbacsek

2020. március 7.

Imádom imádom imádom! Cuki doboz, még cukibb üveg, eszméletlen jó illat! Rajtam tartós! Nagyon szeretem. Mindig megdícsérnek a munkatársaim is milyen jó illatom van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

pirospipacsocska

2019. augusztus 28.

DM-ben teszteltem.Kifújáskor erős szappanos-virágos illat,elég karakteres.Később átalakul,de rajtam nem édes,inkább picit fűszeressé változik.Tartóssága is jó.De sajnos nem az én illat világom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Andy88

2019. június 13.

Sajnos nem az én illatom. Nagyon intenzíven érződnek benne a virágos jegyek, rajtam a gyümölcsök kevésbé jöttek elő. A körtére vártam főként, de semmi...
A parfüm rajtam egyáltalan nem tartós, de hogy őszinte legyek, annyira nem is sajnálom.
Nalam max 2*- ot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

Nalam max 2*- ot érdemel.

Carrie

2019. május 23.

Ha az illatot kell pontozni, akkor erős 4-es.
EDT verzió van meg nekem. Finom, szolid, nőies illat. Csomagolása is tündéri, a kiszerelése is kedvez a kísérletező kedvűeknek...de ha a tartósságot is nézzük, márpedig egy parfümre ha már kiadok több ezret, akkor szeretném érezni akàr haloványan egy-két órán keresztül legalább. De ez a kis aranyos fél óra múlva úgy tovaszáll hogy csak na, mintha az égvilàgon semmit se fújtam volna magamra. Ha az orromat a csuklómra szorítom, akkor se. Elfújkálom egy pár hét alatt tuti, újravenni a gyatra tartósság miatt nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Ha az illatot kell pontozni, akkor erős 4-es.

nyuszo

2019. március 29.

Nagyon szép kis üvege van azzal a madártollal és egy szem gyönggyel....
Ezért is vettem le a polcról.
Az illata erősen (!!!) pézsmás, nem túl tartós.
Olyan kis 'alternatív napközis tanárnénis'.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Nagyon szép kis üvege van azzal a madártollal és egy szem gyönggyel....
Ezért is vettem le a polcról.
Az illata erősen (!!!) pézsmás, nem túl tartós.
Olyan kis 'alternatív napközis tanárnénis'.....

austenland

2019. március 14.

Csinos üvegcse, kellemes illattal, ami viszont egy-két óra után már alig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

krémparádé

2019. március 2.

Ebből létezik edp és edt, de kinézetre tök egyformák, ha a fragrantica nem tölti fel mind a kettőt, valószínűleg észre sem veszem, hogy kétféle létezik. Namost a polcokon a Rmann és déem drogériákban csak edt teszter van kitéve, annak pedig szupi friss citrusos-teás nyárillata van egy csepp mézzel felturbózva, szóval nekem nagyon bejön, éppen ilyesmit keresnék nyárra, mert igazán üdítő, de valahogy mégsem unalmas. Viszont a tartóssága sajnos nem a legjobb. És itt merül fel a kérdés, hogy ebben az esetben az edp vajon az edt intenzívebb változata, vagy illatában is eltér tőle valamelyest? Ha valaki tudja a választ, légyszi írja majd meg. 😊 Az üvege cuki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

googles

2019. február 22.

Helyes üvegcse, de az illat számomra kifejezetten zavaró, nem elviselhető. Talán a kasmírfa, de lehet, hogy más miatt. Nem jó sajnos, pedig teljes jóindulattal és bizakodva közelítettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.