Beurer

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2019. április 9.

Ár:   11 990 Ft

• 5 pozícióban állítható lámpafej
  • Teljesítmény:150 Watt

Kockanyuszi

2019. február 12.

Nagyon szeretem. Először egy náthás időszakban kezdtem el használni és amellett, hogy enyhítette a tüneteimet a közérzetemen is javított. Olyannyira sikeresnek bizonyult, hogy már-már függő lettem. A téli reggeleim tíz percnyi lámpa alatt melengetéssel kezdem. Csoda! A gyakran fakó bőröm egységes színű lett sokkal élettel telibb. A krémek sokkal gyorsabban beszivodnak vele és hatásosabbak. Nem utolsó sorban nem egy nagy összegű dolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

beautifullife

2014. február 28.

Félreértések elkerülése végett: azért tettem fel,mert a tobozon is olvasható, hogy kozmetikai célokra is jó, továbbá az interneten is olvasható pár infó és tapasztalat erről az oldaláról.
Ilyen hatása, hogy fertőtlenít, serkenti a vérkeringést és használata után hatékonyabbak a krémek stb. (én most hirtelen csak ennyit tudtam felhozni).
Igaz én nem minden nap használom arcra, de szeretem. Lehet ez egy kis placebo, mert ugye ő hangulatjavító is, tehát a nagy örömbódogságba lehet csak bekamillázom magamnak a hatását. :D Mindenesetre én azt vettem észre, hogy könnyebben gyógyulnak a pattanások nyomai, hamarabb lehúzódnak a csúnyaságok és tényleg egy picit rásegít a kencék hatására. Valamennyire valóban szárít, nem annyira, hogy húzódik tőle a bőr, de egy hidratálást azért igényel utána a pofi.
Ötöst adok neki, mert olcsón hozzá lehet férni és kívül-belül szépíti az ember lányát. Legalábbis remélem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.