Beyoncé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. augusztus 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online
Kategória:   Tusfürdők

Jaslindore

2017. szeptember 7.

Karácsonyi kiadás, parfüm mellett volt megtalálható. Szerettem, kellemes tartós parfüm illat maradt a bőrömön, a fürdőszobában is :)) És a minősége is jó volt, nem is értem miért nem ilyen minden tusfürdő a boltokban? Ha külön újra megvásárolható lenne biztos számíthatna rám :) És valóban a narancs színű gélben voltak apró kis gömbök, melyek gyorsan köddé váltak, de pont ezért volt érdekes, és jól hidratált szerintem ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

AkInImOd

2015. január 3.

Annak idején a parfüm mellé kaptam meg díszcsomagolásban, ajándékként. Pont most fogyott el, mert rájöttem, hogy még van belőle, csak eldugtam. :D

Az illata finom. A kinyomásával nem volt gond, és a gélnek enyhén narancsos, átlátszó színe volt. A gélben apró, piros kis gömbök vannak, amik egyszer csak eltűnnek a mosakodás közben - szóval nem egy bőrradírozó kence, de kellemes volt a bőrön. A bőrömmel nem tett csodát, de kárt se. Ha lehetne, akkor biztos megvenném külön. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.