Beyoncé

Ár:   2569 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2020. január 27.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, hipermarketek, online

Citrusos-virágos-gourmand illat.

Fejillat: kék curacao, körte virága, cukrozott bergamott

Szívillat: pünkösdi rózsa, éjfélkor virágzó jázmin

Alapillat: zafírfa

Sassy

2018. február 17.

Nagyon szeretem az illatàt! Nem túl édes, és olyan egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Nagyon szeretem az illatàt! Nem túl édes, és olyan egyedi.

ssyakaky

2017. február 20.

ajándékba kaptam, és nagyon nem jött be. émelyítően cukros, nem az én világom. egy idő után kókusz-jellegűvé válik az illat rajtam, ez már elviselhetőbb számomra. a tartósságával nincs probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Elinor95

2017. január 11.

16 éves kis csitri korom óta bele vagyok szerelmesedve. Tavasszal-nyáron imádom használni, nekem akkor más illatokhoz képest könnyű. Szeretem magamon.Ár-érték arányban jó, ahhoz képest,hogy spray rajtam sokáig kitart,ha elfogy mindig újra veszem. :) Csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Bellz95

2016. január 30.

A parfüm változata valahogy nagyon nem tetszett, de mintha nem is hasonlítana rá. Sosem szoktam natural sprayket használni, de ajándékba kaptam és első szaglásra levett a lábamról. :) Nem valami tartós, de ezt nem sajnálom elfújkálni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

style74

2015. december 14.

Ajándékba kaptam pár éve, azonnal beleszerettem és már a sokadik üveggel használom. Kedvenc őszi-téli illatom, nagyon eltalált illat. Jár neki az 5*! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

bnezsu

2015. október 13.

Alapvetően Little Black Dress rajongó vagyok, de a férjem meglepett vele. És hát nem kellett csalódnom az ízlésében, nagyon megszerettem ezt az illatot, még este is érzem magamon, de mégsem elviselhetetlenül erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

beucika

2015. május 2.

Először tetszett, de utána nagyon " furának" éreztem. Szerintem tartós, egész nap érzem magamon ezért jár a 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

summergirl21

2014. december 12.

10 év alatt sokat változott az ízlésem a parfümök tekintetében. már nem tudom magamon elviselni a nagyon édes illatokat, mert émelygek tőle. viszont most ezt használom a hétköznapokra, és szerintem nagyon különleges illata van. nekem pont jó, hogy nem olyan erős, mint egy parfüm! :) nekem bejött! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

black-cat

2014. október 21.

Annyi parfümöm van már, de féláron meg akartam szerezni. Tényleg különleges illat, pláne az elején. Van amikor sima kókusz illatúvá válik a bőrömön, na azt nem szeretem. De mikor ez nem történik meg, nagyon imádom, tartós is ahhoz képest hogy DNS.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

be.free

2014. március 24.

Ma szagoltam meg az illatát a Rossmann-ban, és teljesen levett a lábamról :) Könnyed illat, ami nem tolakodó, ráadásul még az ára is jó :) A tartósságról olvastam, hogy mindenki mást írt, de majd kiderül, hogy rajtam hogyan is működik :) Ha nagyon megszeretem, lehet, beszerzem az eredetit is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.