BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2012. február 28.

Lelőhely:   Douglas

Különválaszt, dúsít, és intenzív színnel vonja be a pillákat. Meghagyja a pillák rugalmasságát. Illatanyag-mentes.

Reka23Judit

2016. szeptember 18.

Az egyik ismerősöm ajándékozta nekem. Személy szerint, nekem annyira nem vált be. Való igaz, hogy dúsabb hatást nem kelt pilláinkon, de nekem csomókban ragad meg. Viszon gyönyörű feketévé teszi a szempillákat és tényleg hosszabnak tűnnek utána (nekem aránylag hosszúak a pilláim, de még ehez képest is).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

dori86

2013. április 13.

Ajándékba kaptam édesanyámtól. Nagyon szeretem! Könnyen kezelhetö keféje van, egyáltalán nem csomósodik és egész nap tart, szép mélyfekete színe van. Hosszít, picit dúsít is és sosem ragadtak még eddig össze töle a szempilláim. Jól építhetö. Nem irritálja a szememet, könnyen lemosható és nem nehezíti el a pillákat. Szerintem nagyon jó! Ajánlom mindenkinek, de föleg azoknak, akik hétköznapokra keresnek egy megbízható spirált és az újabb, müanyag kefés csodaszernek hirdetett spirálokban csalódva egy hagyományos kefével rendelkezö, de minöségi terméket keresnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

asszembocicsoki

2012. február 19.

Aki természetes hatást keltő és hosszú szempillákat szeretne..csak ajánlani tudom!!:) A keféje egyszerűen gyönyörű, sűrű és soha nincsenek rajta festékcsomók. Dúsításra nem éppen a legjobb, egyáltalán nem ragadnak tőle össze a pillák. Nagyon megéri az árát (kb. 2800Ft)! Dörzsölésre nem kenődik el és majdnem hogy teljesen könnyálló. Nem pereg le. Én megvenném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.