BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. november 1.

Lelőhely:   Douglas

Szemhéjfesték, szemkontúr és highlighterceruza egyben.

Intenzív színekkel, légy textúrával, mely vízálló és tartós.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Stenico

2019. november 11.

Update: Annyira bejott, hogy egy masodik szint is vettem. Az egyik inkabb konturnak (Taupe-Tastic), a masik (Satin Taupe) szemhejfesteknek valt be.

Nagyon konnyen es gyorsan lehet vele dolgozni, tartos es jol pigmentalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Nagyon konnyen es gyorsan lehet vele dolgozni, tartos es jol pigmentalt.

kakaska

2019. május 8.

Jó kis, tartós ceruza. Nekem a 347-es barna van meg, szépen kiemeli a kék szemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

vfejes

2016. november 23.

Az én bőrőm száraz és ezt a ceruzát nagyon szeretem, mert ha sietek, mindig ehhez nyúlok. Tartosságra simán veri az összes por alakú szemhéjpúderemet, mivel én a külön alapokat ritkán használom csak, mert azok tovább szárítanak (igazából minden festék szárít). Mintha a többiek valami másik termékről beszélnének. Az én színem egy közepes csillogó barna, amit tavaly a Pixibox egyik kiadásában kaptam. Tulajdonképp mázli, mert ilyeneket simán veszek magamnak is, nagyon szeretem. Egész megdöbbentem, mások mennyire nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

nikilane

2013. november 2.

Én most fedeztem fel ezeket a szemhéjceruzákat. Nekem a fehér és a fekete van meg.
sildicow: Ha szemhéjalapozót teszel a szemfestékek alá soha többé nem kell aggódnod a szemhéjredőkbe való begyűlés miatt. Vagy egy primer. De nekem az avonos is bevált.

Viszont! Még csak gyakorolok ezzel a ceruzával, mert még fura a használata. A fehér elég puha, első "éles" bevetésnél sajnos ki is tört a hegye. Felkentem az alapozót a szemhéjamra és pár vonás erejéig működött, de utána megadta magát és lepottyant. Kipróbáltam ugyanezt a feketével, (az már kicsit keményebb) és az szinte nem is akarta megfogni a bealapozott bőrt. Sajnos így nem túl jók a tapasztalataim, de annyira szépen fog mind a kettő a kézfejen, hogy még próbálkozni fogok, hogy milyen technikával tudom kihasználni ill. hasznosítani.
Lehet a saját szemhéjalapozójával jobban működne, vagy egy primerrel.(?)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Lehet a saját szemhéjalapozójával jobban működne, vagy egy primerrel.(?)

sildicow

2013. november 2.

Az biztos, hogy intenzív a színe (nekem sötétszürke árnyalatban van) és lágy a textúrája, könnyű eldolgozni. Igazából olyan, mint egy krémes szemfesték, csak épp ceruza formában. A textúra tartóssága viszont közelít a nullához, alappal (Artdeco vagy MAC paint pot, tökmindegy..) sem bírja sokáig, hamar begyűlik a ráncocskákba. Emiatt nem árt sokszor ránézni és igazgatni amennyire lehet, mivel a színe ennek ellenére nem tűnik el.Talán azoknak jobban beválhat, akiknek kevésbé hajlamos zsírosodásra a szemhéja, illetve lehetséges, hogy színenként más a minősége. A szép színén kívül én kissé pénzkidobásnak érzem, viszont amíg el nem fogy, próbálom viselhetővé kikísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.