BeYu

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. május 20.

Kiszerelés:   2,8 g
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Vanília illatú három az egyben ajakszínező ceruza. Tartós mint egy rúzs, fényes mint egy szájfény, és ápol mint egy ajakbalzsam.

Csúszik az ajkaidon mint egy zselé, tekerős technológiával rendelkezik, és hidratáló összetevőket is tartalmaz.

Stenico

2019. október 21.

Matt valtozatban van meg, a 289-es "Good Girl" nude arnyalat. Nagyon tartos es praktikus, nem szarit. Mi kell ennel tobb? Annyira bejott, hogy a taskamban levo alapkeszletbe is bekerult. Ja, raadasul felaron jutottam hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

garam mazsola

2015. augusztus 7.

Meg kell védenem a kicsike becsületét: ez bizony egy Chubby stick koppintás, és annak bizony jó, színhatásban, ápolásban, és tartósságban is hozza közel azt, mint az eredeti, csak az illata más. Inkább a reklámszöveg van elbaltázva, nem kéne rúzs tartósságot és hiperszuper ápolást ígérni, ha nem megy. Pixiben került hozzám, magamtól nem vennék, ahogy Chubbyt sem vennék újra, de örömmel használgatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

szonia

2015. április 18.

Nekem egy pink verzió van meg, valóban nem tart szinte semeddig, de ez mondjuk van annyira sötét szín, hogy addig a minimális ideig rendesen látszik a számon. Egy picit jobb véleménnyel vagyok róla, mint az előttem szólók, mondjuk újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

trix

2014. augusztus 8.

Nagyon megtetszett a színe kézfejen kipróbálva,ezért megvettem.Nem ajánlom senkinek,katasztrófa!Az ajkam nem ápolja,nem színezi,csak pici fényt ad kb. 15 percre.Pocsék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

szeretlek

2013. augusztus 22.

Megfogott a színe, ezért beszereztem. De hááát.... Mivel "úgy ápol mint egy ajakbalzsam" így csak úgy egyedül felkentem a számra. Nem kellett volna, mert a száraz számat nem hidratálta, hanem kihangsúlyozta, hogy milyen száraz, a színe minimális és tartóssága átlagos.Nevetséges....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

angyallány

2013. május 28.

Kipróbáltam és hagyjuk. Nehezen lehet vele színezni, előbb mindenképp célszerű ajakápolót felrakni (amúgy is szoktam, hogy ne szárítsa a számat). Egyáltalán nem fényes, mint egy szájfény, van egy minimális színe és ennyi. Önmagában szerintem nem elég, nem is szép, tehát érdemes rá vagy rúzst vagy szájfényt használni... Kap egy csillagot a dizájn miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 28.