BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. október 20.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Kristályosan csillogó ajakfény.

• A lágy árnyalatok egy csipetnyi színnel és gyémántos ragyogással vonják be az ajkakat.
  • A ragadásmentes textúrának köszönhetően könnyen és egyenletesen felvihető.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Pillamilla

2015. július 7.

Nekem egy már-már átlátszó példány van, ajándék volt, magamtól egy kicsit színesebbet-rózsásabbat választottam volna, de ő is jól tud működni önmagában, vagy akár egy halvány pinkes rúzzsal alatta (álomszép úgy:) nagyon szép fényt ad a szép színű rúzsnak). Az illata az enyémnek olyan semmilyen, volt már ennél fincsibb szájfényem :D Nagyon szeretem, a vizes fényét és a csudi kis csillámokat benne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

wishes

2013. október 21.

Nem nagyon piszkálták a BeYu dekorok a fantáziámat soha, kivéve ez Dior Kiss hasonmás (http://kremmania.hu/kremek/dior-kiss-szajfeny)
Én amúgy is könnyen ellágyulok a szájfényektől, de a Crystal Lip Gloss a gyönyörű cukorkás színeivel és a gyémántos ragyogásával aztán tényleg azonnal megvett.
Ez a glossza eleve vizes fényű, amit tovább bolondít a rengeteg kristálycsillogású részecske, az ajkaknak szinte új dimenziókat ad, olyan szépen ragyog felkenve. Felapplikálni sem egy kínszenvedés, mert inkább folyékony az állaga, ezért szépen is terül, és nem hagy ragacsos érzetet az ajkakon.
A tartóssága is viszonylag rendben van, de mivel nem a megszokott tapadós furmulával applikál, ezért talán picit gyakrabban igazításra szorul.
Az illata pedig őszibarackos :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Az illata pedig őszibarackos :))