BeYu

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, Módosítva: 2013. október 30.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus hatásúkörömlakk.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cattitude

2016. december 17.

az ezüstöt vettem meg, sajna nem olyan hologramos, mint ahogy képzeltem :( két rétegben kenem, hálistennek egész szépen lehet vele dolgozni, jó az állaga és az ecsete is, pici csíkozás azért elő szokott vele fordulni. tartósabb, mint a Moyra holo lakkjai, de csodát nem kell tőle várni, viszont fedőlakkal nem olyan szép. nem ez a kedvenc körömlakkom, ennyi pénzért lehetne kicsit holósabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.