BH Cosmetics

Ár:   15190 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: palackonjelzettidopont, Módosítva: 2015. január 31.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

5 arc és 5 szemecsetet tartalmazó, színes ecsetkészlet! Tökéletes összeállítás!

A készlet tartalma:

• púder ecset
  • kontúr ecset
  • alapozó ecset
  • kerek fejű alapozó ecset
  • korrektor ecset
  • ceruza ecset
  • füstösítő ecset
  • ferde végű ecset
  • rúzsecset
  • spirál kefe

pannab

2018. február 6.

Nagyon puhák, nem hullanak. A narancsos színű laposecseten kívül az összes ecset jól kihasználható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 6.

stefi90

2017. július 26.

Ez volt az első ecsetkészletem. 3 éve van meg. A rúzsecsetet leszámítva mindegyiket jól ki tudom használni. Hullani nem hullik. A ragasztásnál engedett el egy nagyon picit mikor már megjött, de azóta is ugyanúgy van és nem lett rosszabb. Szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Szixooo

2017. január 3.

Honapokig gondolkoztam rajta, hogy megvegyem-e; vegul is megrendeltem (mondjuk kb. fele annyiert, mint a fenti ar).

A keszlet szerintem jol kihasznalhato - sem az ecsetek, sem a tok minosegere nincs panaszom.
Az ecsetek szintetikus szalbol keszultek, ellenben finom puhak, tomottek (bar szerintem a blender tipusuak lehetnenek kicsit surubbek is), mosas utan sem hullik a szoruk.
A pirosito ecset jo konnyedebb konturozashoz is, mig a puder ecsettel az alapozot is felvihetjuk, ha csak konnyu fedest szeretnenk. A nagy, lapos alapozo ecset nalam arcmaszk felvitelre szolgal, mert alapozashoz nem szeretem az ilyen ecsetet. A kisebb parja viszont, a kerek fejuvel egyutt, nagyon jo a korrektor eldolgozasahoz.
A fustosito ecset a kisebb feju fajtabol van, de szepen dolgozik. A fenti leirassal ellentetben ceruza ecset nincs a keszletben, ellenben egy ferden vagott szemhejarnyalo ecset. A ferde tus/szemoldok ecset inkabb szemoldokre valo vagy fustosebb tusvonalhoz, ugyanis az egy kicsit vastag. A ruzsecsetet adott esetben tusvonalhoz is lehet hasznalni, de mivel hosszabb a szore, ovatosan kell banni vele. A spiralkefe szep, suru, igy gyorsan szet lehet vele valasztani a szempillaspiraltol osszeragadt pillakat. Szemoldokre is jo, nem karmol.
A tok kulon bonusz. Strapabiro, jol zarodik akkor is, ha nincs becsatolva; ellenben ha ossze van rakva, akkor nem csavargassatok, mert a belso felerol feljohet a ragasztas. Elso alkalommal elszurtam, mert nem pontosan toltam ossze, elcsavartam, hogy be lehessen csatolni, es mar ereztem is, hogy itt baj lesz. Meg nem serult meg, de ezentul pontosan illesztem ossze.

UPDATE >1 ev hasznalat utan: sajnos a ragasztas nem a legjobb. Mosasnal nem engedem, hogy vizes legyen a cilindere, megis lejott a nyelrol. Persze vissza lehet ragasztani, de ennel azert tobbet vartam. A szore nem hullik tovabbra sem (ezert is gondolom, hogy nem mosasi hiba + plusz vannak regebbi ecseteim is es azok nem esnek szet, csak az ebbol a szettbol valok). Sajnalom nagyon, de igy le kell pontozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Zseebi

2016. február 5.

Örülök hogy megvettem.Ez volt az első szettem, azóta is ezt használom csak kiegészíttem kicsit :)
Szépen lehet velük dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 5.

Szépen lehet velük dolgozni.

Bettina91

2015. április 16.

Életem első ecsetkészlete szóval még nincs összehasonlítási alapom, de istenien puhák az ecsetei és szép színesek, vidámak!!! Mindennapi sminkhez tökéletes!! IMÁDOM!! :) Nem rég rendeltem meg a pinkpanda oldaláról, ahol akciós volt szerencsére, szóval érdemes figyelni mikor hol akciós! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

hajni21

2015. március 27.

A szerelem első látásra ecsetkészlet volt, mivel több arcecset található benne, mint a többi készetben általában. Az ecsetek puhák, nem hullik a szőrük, és jól is működnek. Ja és nem mellesleg nagyon jól néznek ki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Femi

2015. március 10.

Nagyon szeretem őket használni. Akciósan jutottam hozzájuk, és egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem őket. Könnyen fellehet velük vinni a sminket. Az ecsetek puhák, nem szúrnak, és nem hullanak. A színes nyele pedig csak bónusz mindezek mellé. Csak ajánlani tudom bárkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

roszik.ivett.kitti

2015. január 31.

Kezdő sminkecset használó vagyok. Most gyűjtöm be az alap darabokat. Erre a készletre esett a választásom, amit nem is bántam meg. Nagyon puhák az ecsetek. Élvezet őket használni. Egy gondom, hogy a szemre való ecsetek kicsit nagyok és a korrektor ecset is lehetne kisebb. Csak ezért adok 4 pontot. De ár/érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Pirosmasni

2015. január 30.

Először az ecsetek nyelének színe miatt rendeltem meg és nagyon féltem, hogy a szőrük puhák lesznek-e. Azóta is használom őket. A legjobb ecsetkészlet, ajánlom bátran :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

palackonjelzettidopont

2014. október 8.

imádom ezt az ecsetkészletet!
a minőségük kifogástalan, majdhogynem egy éve használom őket és nem lehet okom panaszra. nem hullik a szőrük, elképesztően puhák és könnyen tisztíthatók. eleinte picit féltem, hogy az utazóbarát kiszerelés miatt esetleg túl rövidek lesznek, de egyáltalán nem, teljesen kényelmesen használható kis ecsetek. ha utazom valahová, csak beledobálom őket a strababíró tokba és sérülésmentesen máris szállíthatóak. nagyon meg vagyok velük elégedve, a púderecsetet pedig egyenesen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

imádom ezt az ecsetkészletet!