BH Cosmetics

Ár:   19 890 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: maow, Módosítva: 2015. február 5.

Ár:   19 890 Ft
Kategória:   Ecsetek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

xLisaria

2015. augusztus 13.

Én akciósan a PinkPanda oldaláról rendeltem meg a Burgundy változatát. Nagyon szép a tokja, amiben 24 db gyönyörű és igényesen kidolgozott ecsetet kapunk. Számomra teljesen kihasználható ez az ecsetkészlet. Mindegyik ecsettel megvagyok elégedve, főleg a szemrevalókkal. A kedvencem a pufi, füstösítő ecset. Igazán jól ellehet vele dolgozni a széleket és összelehet mosni a színeket. Szerintem a teljesen árát is megéri, de ha kifogtok egy jó kis akciót akkor még inkább megéri beszereznetek. (Sajnálom, hogy a fekete változatát mostanában nem találom sehol se.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 13.

maow

2015. február 9.

Nem voltam vele maradéktalanul megelégedve: néhány ecset kivételével használhatatlan volt a készlet a nem éppen kiemelkedő minősége miatt. Az ecsetek szőre szerintem eléggé kemény, sokszor sértette a bőrömet, és nem is tudtam vele szépen dolgozni: az alapozó csíkos maradt, nem akart felvenni szemhéjpúdert a palettából, stb. Megbántam, hogy megvettem, de szerencsére túl tudtam adni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.