BH Cosmetics

Ár:   10 790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   68,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2014. november 28.

Ár:   10 790 Ft
Kiszerelés:   68,5 g

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nancika

2018. július 18.

Nagyon könnyen lehet dolgozni, bár jó ecsetet és gyakorlott kezeket igényel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Nagyon könnyen lehet dolgozni, bár jó ecsetet és gyakorlott kezeket igényel. :)

hadri

2017. április 26.

Nagyon szépek a színei, árnyalatonként változó, hogy mennyire pigmentált (pl. zöldek, kékek jobban pigmentáltak, barnás árnyalatok kevésbé). A problémám az vele, hogy annak ellenére, hogy matt színeket tartalmazó palettaként hirdetik, mégis vannak benne olyan színek, amelyek csillámosak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

aranypáva

2016. június 7.

Barnás árnyalatot választottam mert minden szín benne van amire szükségem van, minden évszakhoz passzol, csillámos és matt árnyalatokkal is gazdagon. Szeretem, biztos sokáig elég lesz.
Sokat kell felvinni, mert nem túl pigmentált, de legalább szépen el lehet dolgozni.
Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Nagyon elégedett vagyok vele.

Jrsmn

2016. január 14.

Szépek a színek, amelyik nem annyira pigmentált, az legalább építhető, szóval egész jól kihasználható "kis" paletta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

porcelanpipi

2015. október 20.

Nagyon jó kis paletta ez. Nagyon szép szinek vannak benne és jó minőségű termék. Ezzel tényleg bármilyen sminket el lehet késziteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

xLisaria

2015. augusztus 13.

Nagyon szeretem ezt a palettát. Pigmentáltak a színek és csak kicsit porzik. Magukba is szépek, de egy jó szemhéjalappal igazán intenzív színűk van. Szinte bármilyen sminket eltudok készíteni vele, hiszen olyan széles a színskála ami található benne. Az egyetlen problémám vele az, hogy nincs benne egy igazán szép narancssárga szín, mert mind egy kicsit barnásabb színű. A csomagolása is tetszik és jó, hogy van benne egy kis tükör is. Azt tervezem, hogy beszerzem a Shimmer, azaz fényes változatát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 13.

mreni876

2015. május 5.

Imádom ezt a palettát. A lehetőségek végtelenek. Gyönyörű színek és ha fehér szemceruzával készítem az alapot, nagyon szép élénk színe van. Számomra tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 5.

timeej

2014. november 29.

Nemrég rendeltem, szerintem szuper színei vannak, jól pigmentáltak, kicsit porzik de nem vészesen. Amit észrevettem, hogy inkább szivacsos végű sminkecsettel lehet kihozni a színek igazi árnyalatát, ha a hagyományos sminkecsettel viszem fel, nem lesz annyira élénk. Mindenesetre nekem tetszik, ráadásul akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0