BH Cosmetics

Ár:   $10   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   3 db / készlet   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2019. április 3.

Ár:   $10
Kiszerelés:   3 db / készlet
Kategória:   Ecsetek

Ezek a szintetikus ecsetek használhatók folyékony és por állagú smink felviteléhez is.

ngsrr

2019. április 5.

Amikor sminkelni kezdtem, az első komolyabb palettám mellé (Morphe) ezt vásároltam meg. Szerintem tökéletes! Van benne egy amivel felviszem a színeket, van benne egy amivel bravúrosan lehet elsatírozni az átmeneteket, és a lapossal alul lehet szépen precízen dolgozni. Ennél több igazából nem is kell! Na jó, egy darab kisebb ecsetet beszereztem még hozzá. Egyetlen hátránya, hogy a satírozónak hullik a szőre. De amúgy nekem totál bejött. Azóta komolyabb ecseteim is vannak, mégis használom ezeket is. 4 csillag, de csak a pici hullás miatt. Valóban nem a legkisebb ecsetek, de én a smokey look-okat szeretem, ahhoz pedig kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

zsucci93

2019. április 3.

Sokkla nagyobb ecsetek, mint ahogy az ember gondolná. A lapos jó az alsó szempillavonalhoz közeli munkához, de a másik kettőt szinte kézbe se veszem, mert nagy bumszlik még az én szemeimhez képet is. (nincs kis szemem :) ) Bármennyire is olcsó nem éri meg az árát. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.