BH Cosmetics

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: mano, Módosítva: 2018. szeptember 12.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Ecsetek

12 darabos készlet négy arcra, valamint nyolc szemre használható puha, szintetikus szőrű ecsettel.

3 db Új BH Cosmetics sminkecset készlet
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: safari
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy foxpost / packeta / postán maradó / MPL csomagautomata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

LA3

Korcsoport: >54
2023. május 26.

Szuper jó ecsetek. Lassan egy éve használom őket, de egyetlen szál sem hiányzik belőlük. Kellemesen puha az érintésük, tökéletesen végzik a dolgukat. Nekem a dizájn is bejön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. május 26.

mano

2018. augusztus 30.

Remek ecsetek, eddig még egyetlen szőrszál sem hullott ki belőlük. Az arcra valókat minden nap használom, szuper pihe-puhák. A szemre valókkal még kísérletezem, de ez nem az ecsetek hibája :) A tok elég vad az én ízlésemnek, viszont nagyon strapabíró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.