BH Cosmetics

Ár:   $21   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   9 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2019. március 26.

Ár:   $21
Kiszerelés:   9 db
Kategória:   Ecsetek

Ez a 9 darabos készlet, arcon és szemen használható ecsetek gyűjteménye, márványozott rózsaszín fogantyúval és lágy szintetikus sörtékkel. Ezek a sokoldalú ecsetek lehetővé teszik, hogy minden alkalommal hibátlan, professzionális megjelenésű sminket készíthess.

zsucci93

2019. március 27.

Picit sűrűbb szedesűek az ecstek sörtéi, mint ahogy gondoltam. Úgyhogy újra kellett terveznem, hogy mit mire fogok használni. De valójában nagyon sokoldalú az összes ecset, sokat cserelgettem minek mi a feladata és mindig jól működött mindegyik. Kezdők számára szerintem tökéletes kezdő csomag, és kedvező az ára is. A BH cosmetics oldalán mindig szuper akciók vannak, érdemes azokat figyelni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.