BH Cosmetics

Ár:   $25   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: macooka, Módosítva: 2019. február 19.

Ár:   $25
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

10 darab fém nyelű, szintetikus sörtéjű arc és szemecseteket tartalmazó készlet.

A szett tartalma:

• Szemhéjfesték ecset
  • Szemöldökecset

BH Cosmetics Royal Affair Brush Set - dobozával, fóliázva
Ár: 5000 Ft , Eladó: Lolychan
Állapot: 1-2 ecset lett kipróbálva, Helyszín: Pilis, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost

Marseny

2021. április 6.

Nagyon jó minőségű, puha ecsetek. Akciósan jutottam hozzá, de a teljes árat is simán megérte volna. Szerintem van olyan minőségű, mint a Sigma ecseteim. Sokszor mostam is már őket, egy szál nem hullott még egyikből sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

macooka

2019. március 30.

Nem használom régóta a szettet, csak egy hónapja, de azt kell mondjam, hogy ennyi idő alatt nagyon beleszerettem. Majd' minden ecsetet tartalmaz, ami jó, ha van az embernek (highlighter ecsetet és spoolie-t kivéve), semmi felesleges nincs benne, az összesnek kiváló hasznát veszem. Az abszolút kedvencem a lapos alapozóecset, rendkívül tömött a feje, ezért nem vesz fel a szálak közé semmi extra alapozót, rendkívül gyorsan és precízen lehet vele dolgozni anyagveszteség nélkül. Természetesen a szemre való ecseteket is imádom, a pirosítóecset pedig szintén szuper, sokkal természetesebb hatást lehet vele elérni bohóc-effektus nélkül.
Egyébként közepes méretű ecsetnek mondanám őket, masszív, kicsit nehezebb nyéllel, a szőrük pedig (eddig) egyáltalán nem hullott. Két tisztításon is túl vagyok azóta, mióta megvannak az ecsetek, és azt kell mondjam ezt is jól bírják. Bízom benne, így is marad, ha nem, jövök még update-elni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.