BH Cosmetics

Ár:   $5.50   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2019. március 26.

Ár:   $5.50
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A lágy és rugalmas szintetikus sörték és a csapott forma lehetővé teszi a természetes csontszerkezet kiemelését. Kiváló kontúrozásra, pirosításra, és még sok másra!

zsucci93

2019. március 27.

Fél áron jutottam hozzá a BH cosmetics oldalán, és teljesen beleszerettem! Tökéletes a mérete kontúrozáshoz, de bronzosítani is ezzel szoktam. Puha sörtéi vannak, tökéletesen veszi fel a púdereket, könnyű tisztítani. Szívből ajánlom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.