BH Cosmetics

Ár:   $4   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. december 21.

Ár:   $4
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szőrű ecset, kialakítása révén tökéletes a szemhéjfesték felvitelére és elsatírozására.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsucci93

2019. március 24.

Igyen kaptam a Carli Bybel palettához. Nem vagyok annyira oda érte, elég sűrűek a szálai, így inkább csak a színátmenet szélét tudom vele eldolgozni. Több BH Cosmetics ecsetem van, és ez annyira nem jó arra, amire hivatott, de alapjáraton nem egy rossz ecset.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

lovecreams

2018. december 27.

2,5 €-ért jutottam hozzá a Beautybayen, szinte ingyen volt..szuper kis ecset! Nagyon puha és könnyen tisztítható. A külső szemzúgnál mindig ezzel satírozok, jól adja le a festéket. Kedvenc lett:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.