BIC

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyrktlin, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

Továbbfejlesztett pengék a simább borotválkozásért (a korábbi pengékhez mérten).

bettina28

2018. szeptember 15.

Sima eldobható borotva semmi extrával. Szűkösebb időkben sem hiszem hogy újravenném mert intim területre nagyon nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 2.

Nekem nagyon bevált. Már régóta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nekem nagyon bevált. Már régóta használom.

roddo

2016. szeptember 9.

Átlagos borotva, nem igazán szerettem használni. A Gillette vagy a Wilkinson 3 pengés borotvái sokkal jobban bejönnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

wijen

2016. május 30.

Régebben használtam ezt a fajta borotvát, akkor nagyon szerettem.
Aztán egyszer kipróbáltam a Bic Soleil Bella 4 pengés borotváját és össze sem lehet hasonlítani, azóta csak azt használom.

Tegnap viszont nem kaptam a 4 pengéset, ezért szintén a Soleil családból vettem a 3 pengéset aminek ugyan ilyen feje van mint ennek. Hát valami borzalom... össze vissza karistolta a lábam, kis vércseppek lettek rajta mindenhol, égett is mint a franc mikor lemostam a borotvazselét és a szőrt sem távolította el 100 százalékosan. 4+2-es csomagban volt, nem tudom mikor fogom elhasználni mivel nem nyúlok hozzá szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Régebben használtam ezt a fajta borotvát, akkor nagyon szerettem.

yanded

2016. március 28.

Nagyon nem vált be. Az új borotvák pengèi olyanok mintha valaki szándèkosan kicsorbította volna őket. Mintha valami èles dologgal bele lenne karcolva a pengèkbe. Mindhárom pengèn kis függőleges karcok vannak. Ezt már más Bic márkájú borotvánál is tapasztaltam. Borotválkozáskor rengeteg apró sebet ejt az arc ès a fejbőrömön is. Mikor leöblítem a borotvahabot èg is rendesen a bőröm meg aprò vèrcseppek jelennek meg a fej ès az arcbőröm több pontján is. Más borotvával ilyen tapasztalatom nem volt. Pedig olcsó gagyikkal is volt dolgom. Ráadásul semmivel nem irritálja kevèsbè a bőrömet mint bármelyik másik eldobható borotva. A borotvákat drogèriában vettem. Tehát biztosan eredetiek voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

sziiszaa

2014. augusztus 7.

Mondhat nekem bárki bármit, hogy a nők csak nőivel borotválkozzanak, mert az arra lett kifejlesztve blablabla...Annyi női borotvát - tartósat, eldobhatót - próbáltam már ki, hogy nem igaz, de egyik sem ért feleennyit sem... Ezt meg legelső alkalommal kíváncsiságból kicsentem a bátyám készletéből egy újat ( a helyére meg tettem neki egy női Gilllettét :-D) és azóta nem is használok mást ((a bátyámnak nem jött be a csere... :-D)).
Annyira jó, hogy nem kell kétszer átmenni a területen, nem húz, több használat után sem, a csík is sokáig bírja. Én maximálisan elégedett vagyok vele és árban is jó! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

nyrktlin

2013. július 25.

Egészen véletlenül vettem csak ilyen borotvát, de nekem nagyon bevált. Tartós, sokkal tovább használhatom, mint bármely eddigi borotvámat, nagyon strapabíró. Az árához képest nagyon jól teljesít, szóval szerintem 5/5. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.