BIC

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   4 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JudithBeauty, Módosítva: 2015. június 23.

Kiszerelés:   4 db
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szépítő eszközök

3 pengés borotva a hibátlanul sima bőrért. Gyönyörű formatervezett nyéllel, ami a borotválkozást kellemes élménnyé teszi.

PEG-115M Tocopherol a I v 2 2Polysorbate 20 ti I eu 0 0Lanolin eo I h BHT a I ta

Ennie86

2019. március 8.

Jöttem megvédeni szegényt! Érzékeny bőröm van de nem vágtam meg magam, és nem pattogzott ki utána a lábam. Mindig váltogatom a borotvákat, de azért annyira nem katasztrófa. Szerintem maga a borotva is cuki a virágmintákkal. 😊 Nem csodaszer, de nem rossz egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

sieszter

2018. augusztus 2.

Tényleg sz*r szegény. 2-3 véres pötty lábanként garantált, első alkalommal a bőrömet is lenyúzta. Nem tudom, mitől ilyen, de sz*r.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Furge

2018. május 1.

Eddig ez volt a legrosszabb borotva,amit használtam.Szőrtüszőim véreztek tőle.Nem borotválja le teljesen a szőrt.Használat után olyan,mintha 1 napja borotválkoztam volna.A bőröm ég és viszket.Megy a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Amy24

2018. április 16.

En sem ertem ezt a sok negativ kritikat.Engem picit meg vagot de eles borotva es ez elofordul..nekem nagyon szepen szortelenitere a labam..olyan sima mint a baba popsi..Sztem jo borotva hasznalni fogom meg ill venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

boni

2018. március 28.

Azután olvastam el a sok negatív véleményt miután megvásároltam így egy kicsit beijedtem. De szerencsére pozitívan csalódtam. Lehet közrejátszik hogy nagyon óvatiba használtam, de számomra nem volt olyan szörnyű mint amilyennek sokan itt elmondtátok, vagy én vagyok nagyon ügyes de csak egy helyen vágtam meg magam és az sem volt vészes. A kezemből sem esett ki, nem volt nehéz használni. A vágásért csak 4 csillag. :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

bubilany

2017. november 23.

Ez volt a legborzalmasabb borotva amit valaha használtam! A bőröm minden húzásnál kivérzett valahol tőle, és használat után durván begyulladt a lábam is! Ennyi erővel egy konyhakéssel is borotválkozhatnék, esküszöm az bőrkímélőbb lenne mint egy a sz@r....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Gardana

2017. augusztus 24.

Na ez volt csak az igazi pénzkidobás!
Jó 10 éve használok már borotvát,de ez volt eddig a legrosszabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Na ez volt csak az igazi pénzkidobás!
Jó 10 éve használok már borotvát,de ez volt eddig a legrosszabb!

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Hát csak egyszer döntöttem úgy h kipróbálom a borotvát, bár ne tettem volna.. Kb semmit sem tart be amit igér. Olyan helyeken is elvágtam magam, ahol szerintem lehetetlen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

balankaa01

2017. április 17.

A "kedves" anyósom mindig ilyet vesz, gondoltam, kipróbálom. Hát nem tudom, mit vártam. 😂
Mi az, hogy nem mozog a feje?!
A pengéi sem a legjobbak, már első használatkor is mintha csorba lett volna... A szappancsík meg nemhogy segítené a csúszást, hanem még gátolja is. Vagyis nálam így volt, én nem használok borotvahabot vagy ilyesmit, az én bőrömön akadt a borotva, de azért nem sikerült megvágnom magam szerencsére...
A dizájn nagyon esztétikus, csak nem tudom, mi értelme. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

Mi az, hogy nem mozog a feje?!
A dizájn nagyon esztétikus, csak nem tudom, mi értelme. Soha többet!

reku0304

2017. január 8.

Tényleg nagyon rossz. :D
Én azért vettem meg, mert úgy láttam, hogy nem ilyen bóvli műanyag nyele van... Azt hittem van a felületén valami csúszásgátló, de nagyot tévedtem. Valamiért mindig megcsúszik a kezem rajta, megvágtam magam többször is, ami nem szokott előfordulni. Nem hiszem, hogy a legjobb a pengéje + a krémcsíkja sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Tényleg nagyon rossz. :D

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT