Bielenda

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bibogi23, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Minden bőrtípusra, különösen ragyogását és rugalmasságát vesztett, tágpórusú és irritációkra hajlamos, száraz, fakó, fáradt bőrre. Egy nagy dózis természetet tartalmaz, mely visszaadja még a legérzékenyebb bőr komfortérzetét is. Intenzíven tisztítja és felfrissíti a bőrt a lemosó-krém, hatékonyan eltávolítja a sminket és az egyéb szennyeződéseket. Gondoskodik mindenről, amire csak szükség lehet az arctisztításnál, valamint tökéletesen felkészíti a bőrt arra, hogy a Botanic Spa Rituals arckrém, szérum és a pakolás tökéletesen beszívódhasson.

• Kurkuma kivonat: tápláló és bőrkiegyenlítő hatás. A kurkuma antioxidánsokban gazdag, segíti a sejtek regenerálódását, csökkenti a ráncokat és eltünteti a bőr elszíneződéseit. Gyengéden hámlasztja az epidermiszt, csökkenti a faggyútermelődést és nyugtatja az irritációkat.
  • Chiamag kivonat: különleges antioxidáns és tápláló hatás. Omega 3 zsírsavat tartalmaz, mely optimálisan táplálja és hidratálja a bőrt, javítja annak feszességét, segíti a kollagén és az új bőrsejtek termelését. Csökkenti a ráncokat és pórusösszehúzó hatása van.

0% parabén, szilikon, glutén, PEG, szintetikus színezék, kőolaj származék. 100% természetes eredetű hatóanyag.

bibogi23

2019. január 2.

Nagyon régóta szemeztem a bielenda termékekkel! Úgy döntöttem h ezek lesznek azok a termékek amikkel megkezdem a tudatos arcápolást így 26 évesen! Ez mellett az arctisztító mellett döntöttem, nagyon finom illata van, puha a bőröm utána! A bielenda hydra care tonikkal és az arctisztító kurkuma és chia arckrémjével használom! Megvagyok elégedve a hatásukkal! Hozzá teszem így fer h nincs nagy problémám az arcbőrömmel szerencsére! 😉😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.