Bielenda

Ár:   890 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juccpucc, Módosítva: 2021. február 19.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A mediterrán gyümölcsökből nyert bioaktív citrusvízzel tisztító micellás folyadék gyorsan és hatékonyan eltávolítja az arc, a szem és az ajak sminkjét.  Tisztítja és frissíti a bőrt, miközben a szatén puhaságának érzetét kelti, friss megjelenést és a kényelem érzetet nyújtja. Problémás bőr napi tisztítására és ápolására is alkalmas.

juccpucc

2021. február 12.

Nem találkoztam még ezzel a márkával, gondoltam kipróbálom és egyáltalán nem bántam meg. Ár érték arányban nagyon jó. A sminket lehozza, az illata kellemes dinnyés, és ami a best hogy nem hagy ragacsos nehéz érzetet a bőrömön. Tuti újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Vitaminok: Panthenol