Bielenda

Ár:   3960 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bibogi23, Módosítva: 2018. november 27.

Lelőhely:   kozmetikus, online

Különleges arc- és sminkbázis, speciális bronzos pigment golyókkal, amelyek betaint, B3 vitamint, tripeptideket és algakivonatot tartalmaznak könnyű gélben. Napsütötte ragyogást és üde arcszínt biztosít.

bibogi23

2018. november 16.

Sokat morfondíroztam h megvegyem e, de végül úgy döntöttem hogy igen. Nem szeretem az alapozókat, vagy csak nem találtam meg a számomra tökéleteset, de szerettem volna vmit olyant találni ami mégis ad vmit ragyogást a bőrömnek! Megtaláltam!!! Imádom az illatát, egész nap érezhető a bőrömön! Hidratáló krém után használom, nagyon jól hidratál pluszba ő is, kellemes viselni, nem fénylik zavaró, nem ragacsos! Szeretem, napi rutinom lett reggel! Egyre jobban gondolkodom a bielenda arcápolóin is, lehet h ezt kérem a jézuskától! 😀😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.