Bilka

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: timeej, az összetevőket feltöltötte: HellaLiza, Módosítva: 2016. január 15.

Kategória:   Samponok

Bioaktív gyógynövénykivonatokat tartalmazó sampon, mely az alábbi összetevőket tartalmazza: rozmaring, aloevera, vad fokhagyma és bojtorján – ezek táplálják, hidratálják a fejbőrt és mérséklik a hajhullást.

AVoracsek

2020. október 26.

Régóta fennálló, diffúz hajhullásomra ajánlották, így megvettem. Bármit, csak végre segítsen valami. 3 hajmosásig jutottam. Nagyon erős, fullasztó a szaga és borzalmasan viszketett tőle a fejbőröm. Nekem nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 26.

Audry1

2019. szeptember 15.

Anyának vettem Karácsonyra, én csak az ő tapasztalatait tudom továbbítani. Neki erősebb hajhullása van, amire sok megoldást és kencét próbált már ki sikertelenül, így gondoltam majd én keresek olyat, ami jó lehet. A Helia-D hajhullás elleni esszencia mellett vettem két flakonnal neki ebből a Bilka samponból. Előtte nem ismertem, az itteni vélemények alapján vettem meg.
A végeredmény két flakon után, hogy jelentősen csökkent a hajhullása, ő nagyon szerette ezt a terméket, nem érzett viszketést vagy bármilyen bőrirritációt.
Mivel sehol nem találta, így megkért, vegyek neki még (Rossmannba nem szokott járni). Így újabb 3 flakonnal el is láttam :) Az általa elmondottak alapján 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

cseni667

2019. szeptember 11.

Egy használat után annyira viszketett a fejbőröm, hogy inkább nem nyúltam többet hozzá. Nekem sajnos nem vált be.
Az illata amúgy nagyon finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Az illata amúgy nagyon finom.

Zilvi

2019. augusztus 6.

Egy flakonon túl vagyok már. Nem olcsó, de elég kevés is, mert nagyon jól habzik. Az illata valami isteni, engem eperre emlékeztet. Nagyon jól tisztít. Egyáltalán nem zsírosít, 3 naponta így is hajat kell mossak, de ez mindig így volt. Hajhulláson szerintem javított, de lehetne látványosabb a hatása. De nem cserélem le egy darabig az biztos, hátha idővel jobban csökken a hajhullásom is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

KK95

2018. augusztus 22.

Eddig 4-szer próbáltam így még a hajhullás megszüntető hatásáról nem tudok nagyon beszámolni. Talán picit kevesebb hajam marad a fésűben, de még próbálgatom. Az illata isteni és puha lesz a használata után a hajam. Én úgy vettem észre, hogy dúsítja is a hajat, nem lapul le könnyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

SarandBogyo

2018. március 6.

Egy két alkalommal használtam még, így messzemenőkig nem tudok a hatásáról írni.

Viszont:
Nagyon jó az illata.
Nem csípi a szemem
Habzik amennyire kell és nek hagy ragadós érzetet maga után.

Amint hosszabb ideig tudom használni beszámolok a kifejtett hatásáról :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Viszont:
Nagyon jó az illata.
Nem csípi a szemem
Habzik amennyire kell és nek hagy ragadós érzetet maga után.

Amint hosszabb ideig tudom használni beszámolok a kifejtett hatásáról :)

marlu

2017. december 29.

Szeretem ezt a sampont. Valóban nagyon finom az illata és jól tisztítja a hajamat. Azt n tudom, hogy mennyire szünteti meg a hajhullást, én megelőzésként használom (és így nem is hullik a hajam).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

fuge7

2017. szeptember 17.

Nagyon szeretem, amióta használom, kevésbé hullik a hajam. Nagyon finom illata van!
Negatívumok: elég drága, illetve sok benne a nem túl szép összetevő. Ennek ellenére szerencsére nem irritálja a fejbőröm!
Szóval én meg vagyok vele elégedve, nem csodaszer, de jó termék! * * * *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Szóval én meg vagyok vele elégedve, nem csodaszer, de jó termék! * * * *

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Dimethiconol, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.