bilou

Ár:   €3.95   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   külföld (német és osztrák drogériák)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. november 14.

Ár:   €3.95
Lelőhely:   külföld (német és osztrák drogériák)
Kategória:   Kézkrémek

Habállagú kézápoló pirított mandula illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

auroras

2018. november 17.

Nagyon elègedett vagyok ezzel a kèzkrèmmel. Jól hidratál, gyorsan felszívódik, és viszonylag kevèske mennyisèg is elèg a pihe-puha kezekèrt:)Az illata pedig nagyon finom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

redakkrisztinaa

2018. július 4.

kellemes, édeskés, mandulás illattal rendelkezik, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. viszont sokallom az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.