Bio Fresh

Ár:   199 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: gerdus, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratálja, gyengéddé és puhává varázsolja az ajkakat. Minden évszakban megakadályozza az ajak kiszáradását. A termék UV-szûrôje védelmet nyújt a káros napsugarak ellen. Az E-vitamin és méhviasz tartalma puhítja az ajkakat. Shea faolaj tartalma elôsegíti a hidratálást. Használja rendszeresen az ajkai hidratálásához, különösen hideg, szeles idôben.
Parabén mentes.

gerdus

2013. augusztus 2.

A rózsás társával együtt életem legjobb ajakbalzsamja, pedig hát...jelenleg is található egy pár a lakásban és a táskámban is :) Isteni az illata, hasonló a rózsáséhoz, talán kicsit szolidabb, lágyabb annál. Nem vizes, inkább zsírosabb állaga van, amit én speciel jobban kedvelek. Pusztán élvezetnek sem utolsó a használata, de ráadásul még hasznos is, az én ajkaimat tartósan ápolja és puhítja, mi kell még?
Ja, és ami nekem még nagyon fontos szempont, kicsit sem fénylik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Ja, és ami nekem még nagyon fontos szempont, kicsit sem fénylik.