BioAngelica

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. május 28.

Kategória:   Hidratáló krémek

A szezámolaj a bőr teljes egészének fenntartásához szükséges esszenciális zsírsavakat tartalmaz nagy mennyiségben. Restrukturáló, fialító hatású.

Biogazdaságból származó, 100%-os tisztaságú, szűz, első sajtolásból kinyert, természetes olaj.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia