BioAqua

Ár:   $3.65   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   60 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: KittiASzuperpocok, az összetevőket feltöltötte: Ascyra, Módosítva: 2018. november 18.

Ár:   $3.65
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Miteszer eltávolító fekete maszk tág pórusú, olajos bőrre

Bearbunny

2019. március 29.

Semmit nem ér, 1-2 apró miteszert szedett ki, semmi mást. Kézről és arcról is nehezen lehet lemosni, túl folyékony. Kukába megy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Kado

2018. március 14.

pár miteszert kiszedett, de nem volt nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

pár miteszert kiszedett, de nem volt nagy szám.

blackcat00616

2017. november 22.

A Bioaqua termékek általában jók, de ez semmit se csinál, max a pihéket tépi ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Emiii

2017. szeptember 30.

Mint halottnak a csók... Folyik összevissza és nehéz lemosni a kézről. Ha egyszer megszárad, mindent letép az arcról... ajánlatos csak és kizárólag az orra felkenni, ahol közel és távol nincs egyetlen szőrpihe sem. De még ajánlatosabb meg sem venni.
A két csillagot megadom rá, mert legalább nem okozott pattanásokat (és végülis az orrom se esett le).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Annus1345

2017. szeptember 25.

Elsőa használatkor azt hittem tévedek amikor lehúztam, hiszen mindenhol olyan kêpeket lehetett látni róla, ahol minden szennyeződés rajta van, kipucolta a pórusokat.
Megpróbáltam még párszor, hátha először valamit nem jól csináltam, de nem változott.
Az arcom annyival lett selymesebb, hogy kitéptem vele minden pihét szőrszálat az egész arcomról. (Jó a szemöldököm megmaradt)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

little.shana

2017. július 31.

Meglepően jó az összetevő lista és nagyon olcsó - ez volt a két érv mellette. Ami ellene szól, az minden onnantól kezdve, hogy megérkezett. Szerintem nem használ semmit, ugyanakkor nekem ártani sem ártott, nem lett tőle több pattanásom és nem váltott ki allergiás reakciót. Viszont hihetetlenül kellemetlen a használata, ragacsos és híg, mindenhová folyik, nehéz lemosni a kezemről, az arcomon is csak foltokban tudom lehúzni, ha pedig nem hártyavékonyan kenem fel, akkor le se tudom húzni, mert fél év mire megszárad. Szóval összességében egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Orsyna

2017. július 18.

Nem jó túl híg...semmit nem szedett ki..kár. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Nem jó túl híg...semmit nem szedett ki..kár. :(

Feketemacska

2017. június 17.

Az orrom környékén azért szed ki miteszert, de nem egy csodaszer. Többet nem veszek, pedig a Bioaqua eddig jó dolgokat árul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

Picieri

2017. június 3.

Nem volt nagy durranás, csak gondoltam teszek egy próbát. A kis pihéket kiszedte,meg egy-két miteszert,de semmi több. Nem veszem újra,az tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Mundow

2017. június 1.

Az arcon lévő kis pihéket kiszedte, de a mitesszereket mind ott hagyta miközben húzta és szárította a bőrömet.
Egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Egyáltalán nem vált be.

Antioxidánsok: Vitamin E Succinate
Hidratálók: Hyaluronic Acid, Glycyrrhizic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.