Biobaza

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 11.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Vitalitás formula. Ez a habzó gél a tengeri só ásványaival gazdagítva, ideális választás a napi fürdéshez, zuhanyzáshoz és hajmosáshoz. A gyengéd, természetes formula mediterrán gyógynövényekkel (immortelle- és levendula-kivonattal) frissíti, hidratálja és ápolja a bőrt, a hajat pedig fényessé, könnyeddé és illatossá teszi.

Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges illatanyagokat illetve színezéket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Sajnos elég fura bőrrel áldott meg a természet, mert az arcomon kombinált a bőröm, addig a lábaim és kezeim nagyon ki tudnak száradni a hátam pedig szintén hajlamos a zsírosodásra. Ezért gondolkoztam, hogy kipróbálok egy természetes alapanyagú, gyógynövényes tusfürdőt, de sajnos ahogy egy másik Biobazás tusfürdővel jártam, nagyon kiszárította a már amúgy is száraz részeket, ellenben, ami zsírosodós, azon sem segített.
Egyszer-kétszer kipróbáltam hajmosásra is, de a zsírosodó hajamra nagyon nem jött be.

Valószínűleg nagyon más bőr és hajtípusra javasolt. Azt mondanám, akinek kicsit is problémásabb/érzékenyebb a bőre, az ne ezzel próbálkozzon inkább.
Sajnálom, mert amúgy szerintem jó termék, finom gyógynövényes illattal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Sajnálom, mert amúgy szerintem jó termék, finom gyógynövényes illattal :)

hjh666

2018. május 24.

Frissít, nagyon finom gyógynövényes, levendulás illata van. Nálunk gyorsan fogy, fiúk is ezt használják, hajmosásra is. Nagy loboncra, ha nincs más megteszi, de inkább mosakodásra használom, arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem viszketek tőle. Újravevős, csak nem találom helyben, nyilván rendelni fogom neten újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

juditprehalek

2018. január 5.

Nyáron vettem Horvátországban (jóval olcsóbb mint itthon) most is használom,egyszerűen csodálatos.
Több tusfürdőjüket is kipróbáltam már,nagyon gazdaságos,finom az illata és szépek az összetevői.
Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

Biztosan újraveszem.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.