Biobaza

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Testápolók

A magas koncentrátumú természetes összetevők, úgy mint a gyömbérkivonat, a cédrusesszencia serkentik a vérkeringést; a koffein, amely a zsírsejtek lebontásában játszik fontos szerepet; az A- illetve E-vitamin hozzájárulnak a bőr regenerálásához és hidratálásához ideális összetevői a Remodelling testápoló krémnek. Az olyan összetevők mint a hialuronsav, elősegíti a bőr rugalmasságát és feszességét, a shea vaj pedig ápolja a bőrt. A Biobaza Remodelling krém ideális esti anticellulit-kezelésre és masszázs során is használható.

Természetes vanília és ananász illatot tartalmaz. Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges színezéket valamint illatanyagokat.

sztinke

2018. július 24.

Előtte a kék testvérét (https://kremmania.hu/kremek/biobaza-anticellulite-borfeszesito-gel) használtam, és teljesen elégedett voltam vele. Persze az sem csodaszer, de egész jól és látványosan javított a bőröm állapotán, emellett kellemesen hűsített és hidratált.
Igazából hatásra nekem ez a termék is majdnem hozza ugyanazt, az egyetlen, amiben ez kevésbé teljesít jól, az az állaga. Ez nem géles, hanem egy testesebb krém, emiatt pedig nehezebben szívódik be, és nem is hűsít.
Az illata egyébként nekem tetszik, ennek is kellemes-gyógynövényes, és nem is marad meg tartósan. Ragacsos sem maradok utána. És a feszesítést is hozza olyan szinten, mint a gél verzió. De az állaga miatt inkább a másikat fogom újravenni legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Axelandra

2018. január 23.

Nem hiszek a "narancsbőr elleni csodakrémekben" én se, de nyilván nem bírtam ki :D
Sikerült elkenegetnem végre, engem az illata nem zavart, egész jól beszívódott. Spinning-tusolás-utána kenegetés volt a rutin, szebb a bőröm de nem valószínű, hogy tőle...
Szerencsére leárazva vettem a DM-ben, újra nem veszem, valamit nézek helyette, hogy a szokás megmaradjon-( legalább hidratálok estére :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Serena0123

2018. január 22.

Most fogyott el.. nos, az illata borzalmas, és sajnos nem segített nekem semmit. mégcsak puhább sem lett tőle a bőröm. nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Ophelia

2017. november 7.

Én nem hiszek abban, hogy ezek a kencék bármit is javítanak önmagukban a narancsbőrön, viszont reméltem, hogy testápolóként szeretni fogom, de nem igazán jött be. Az illata nagyon rossz, nem tudom mire emlékeztet, de érzem benne azt a kellemetlen mellékzöngét amit az egyik biobaza dezodorban is (amit igen hamar ki is hajítottam). Tapadós érzetet hagy maga után, és még a színe is furcsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

manna88

2017. június 21.

Két hete használom, de semmilyen változást nem tapasztaltam. Korábban más márkák narancsbőr elleni termékei legalább bizsergettek, azaz éreztem, hogy valóban fokoznák a keringést - ennél semmi hasonlót nem tapasztalok. Az illata szerintem természetellenesen mű, ami furcsa, mivel egy bio termékről beszélünk. Engem nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

trezsofi

2017. június 9.

2szer használtam eddig, de nekem már most van egy kis látványos javulás. Azt azért hozzá kell tenni, hogy nincs sok narancsbőr a combomon, csak enyhe, viszont 2x-i használat után az enyhe is semmivé lett! Komolyabb narancsbőrön nem tudom segíthet-e, én inkább megelőzésre/ a narancsbőr eldurvulása ellen használom. Remélem hasznos lesz a későbbiekben is, nagyon sok van egy tubusban... majd írok update-et :) Az első benyomás jó! Bár az illata nem annyira tetszik, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

eszci

2017. május 10.

Egyszeri használat után a combom nagy foltokban kisebesedett, fájt. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Antioxidánsok: Capsicum Annuum Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.