Biobaza

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az egészséges bőrtónusért. A zöld agyag gyömbérkivonattal és koffeinnel gazdagítva aktív segítséget nyújt a narancsbőrrel érintett bőrnek. Az agyag, amely természetes „tisztítóként” is ismert, nélkülözhetetlen ásványi anyagokkal látja el a bőrt és segít megtartani annak tónusát. Az eredmény feszesebb, revitalizált bőr, láthatóan kevesebb narancsbőrrel.

Nem tartalmaz parabéneket, mesterséges színezéket valamint illatanyagokat.

csill87

2019. május 12.

Leakciózva vettem az újabb csomagolás ebből, és nagyon nem bántam meg, hogy kipróbáltam. Amúgy nem értem miért kell folyton átcsomagolni... De a lényeg: a combomra kentem fel, plusz a fenekemre, csípőmre. Így 3 alkalomra volt csak elég ez a nagy tégely. Az előző vélemény miatt, mivel nem akartam koszolni, betekercseltem alufóliával. Hááát.... Nagyon vicces volt. Aztán betekertem magam egy törölközőbe, hogy jobban hasson. Fél óra pihi, aztán lemosás. Utána még hosszú ideig éreztem hogy hat, nagyon hűsítő érzés. A bőrt amúgy tényleg simítja, feszesíti, de ezt hosszabb távon kellene használni, ez a 3 alkalom nagyon kevés. Eredeti áron meg főleg. Most azt néztem, hogy a cosmio webshopján lehet kapni por formában, ennek a hatásán felbuzdulva szerintem mi fogom próbálni azt is. Egyébként 5 csillag, az ára miatt nem akarok levonni, mert a hatása tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Axelandra

2018. január 23.

Még az első csomagolásúból vettem egyet, amikor leárazták, a krémjével együtt.. Nyilván ezt se bírtam ki, bár nem hiszem el, hogy sport-megfelelő étkezés nélkül segítene, de ha ezek mellett még támogatná a miniszoknya projektem, na az csodás lenne :D
Alkalmazása kész komédia... esti "me-time" alkalmával bőrradírozás után felkentem a problémás csülök részekre, illata nagyon tetszett, mini spa élmény. Ezek után jött a kálvária.. hason fekve vártam a nappaliban, hogy megszáradjon, fóka pózban tv-t nézve..Miután megszáradt, még a fürdőbe vezető úton elpotyogtattam pár marék "maltert"... lemosás után pici bőrpírt hagy, meg kellemes hűsítő érzést. Csodát nem tesz, és kb 3-4 alkalommal tudtam max használni, ha tényleg tisztességesen bekentem a combom hátsó részét.
Szívesen használnám hosszabb távon-lehet még hatna is, de nem ennyiért..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Szívesen használnám hosszabb távon-lehet még hatna is, de nem ennyiért..

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).