Biobaza

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. március 22.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Egzotikus formula. A habzó formula a kókusz csábító illatával segít ellenállhatatlanul simává és hidratálttá tenni a bőrt. A búzafehérjék ápolják és táplálják a hajszálakat, simává és fényessé téve azokat. Ideális mindennapos használatra, különösen normál illetve száraz haj és bőr esetén.

Természetes kókusz-illatanyagot tartalmaz. Parabéneket, színezéket és mesterséges illatanyagokat nem tartalmaz.

Mistral

2017. november 10.

Szerettem nagyon, engem nem zavart az illata nem volt hivalkodó. Nem szárított, ami nálam a fő szempont. Hamar elfogyott, nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Babika20

2017. szeptember 6.

Update:
samponnak is jó, nekem utána semmilyen illata nem volt..:D mondjuk a cien balzsama minden illatot elnyom :) a fejbőröm kényes, de nem irritálta, a hajam puha lett tőle, jól tisztított is, szép fénye is lett. Szerintem nem rendszeresítem samponnak, de SOS-ben tök jó és ha olyanom van használom.

499 Ft-ért vettem meg a DM-ben, féláron volt! teljes árát nem adtam volna ki érte.. én tusinak vettem. Imádom a kókuszillatot, és ez az eddig szagolt és próbált kókuszos termékek közül dobogós lett nálam.. mennyei az illata, viszont fürcsi után én úgy vettem észre h nem tartós rajtam sajnos :( Egy átlátszó géles formula, Bioderma olajtusfürdő állagra-jellegre hajaz kicsit nálam. Jól habzik, hidratál, a bőröm utána puha volt és selymes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Update:

Alicee4

2017. augusztus 20.

A Dm-ben vettem egy nyaralás során, sem tusfürdő sem sampon nem volt nálam, így teljesen megörültem, hogy ezzel a termékkel milyen jól járok. Szerintem a feladatát elég jól elvégzi sampon és tusfürdő terén is, de nem lesz a kedvencem. Az állaga géles és nekem túl folyós, ami nem nagyon nyerte el a tetszésemet. Teljes áron nem vettem volna meg, de akciósan 500 forintért megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Coconutty

2017. augusztus 4.

Próbaként vettem, mert szeretem a kókusz illatot, és éppen kiárusításban kapható a DM-ben, féláron. Mivel a természetesség híve vagyok, rögtön levett a lábamról zuhanyzás közben, kellemes, természetes kókusztej illata miatt. Habzik, teszi a dolgát. Samponként még nem próbáltam.
Parfum*: "kókuszból kinyert természetes illatanyag." Ezért érzem úgy néha, hogy mindjárt meg is kóstolom. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Scara

2017. július 26.

Tettem vele egy próbát, samponnak szerettem volna használni. Hatása szempontjából meg is felelt volna, de sajnos az illata valami szörnyű. Én büdösnek éreztem, ami meg is maradt a hajamban, így délután újra hajat kellett mosnom amint hazaértem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

ebabucci

2017. július 26.

Tusfürdőként és sminklemosóként tökéletes, nem szárad annyira tőle a bőröm, de azért egy vékony testápoló nem árt mellé.
Az illata nagyon természetes kókusz, bio-hoz képest nem kell sok belőle, nagyon jól habzik és egyáltalán nem csípi a szemet (emiatt lett sminklemosó)!
Samponként egyszer-egyszer megfelel, de úgy érzem, jobban szárítja a hajam végét, mint egy sima Elseve sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

tric

2017. július 15.

tusfürdőnek nem annyira jó, nehéz lemosni, samponnak viszont igen. de balzsamot kell mellé használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

adrikovi

2017. július 12.

Eddig csak tusfürdőnek használtam. Az illata nagyon finom természetes kókusz, kókusztej illat, jól habzott is és hidratált is. Viszon olyan fura réteg lesz tőle a bőrömön. Az illata nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Moringa

2017. április 5.

Alapvetően szerintem nagy szó ha egy termék ami tusfürdőnek van kikiáltva, valóban elvégzi tökéletesen a sampon feladatát is. Ez, ilyen! Fincsi a kókusz illat is de valahogy mégsem lett a kedvenem.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.